Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi alapjan dontik el az...

Mi alapjan dontik el az emberek, hogy melyik foci csapatnak szurkolnak?

Figyelt kérdés
A legtobbszor nem elnek azon a helyen, ahonnan a csapat valo es amugy is tele van mindenfele kulfoldiekkel egy nagyobb klub, szoval mert lesz vki magyarorszagon mondjuk Arsenal drukker? Vagy akar Ujpest drukker, ha mondjuk Terezvarosban lakik :D Muszaj vhova tartozni es amelyiknek jobbak a szinei annak fog drukkolni? :)En szeretem a zoldet, szoval fradi drukker leszek matol
2010. ápr. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
en a csaladom miatt lettem ujpest szurkolo=)nagypapam is jar(t) mecsekre apam most is.en pl ezert. de a kulfoldieket nemtudonm
2010. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én a 2007-es fa cup döntő óta szurkolok a Chelseanek. De úgy kezdtem el el nézni a meccset, h hajrá Arsenal, ők a fiatalok, szimpatikusabb mint a "gazdagok" névvel illetett Chelsea. Akkor változott a dolog amikor Terryt fejberúgták és elájult. azthiszem 6 percig volt eszméletlen és úgy vitték el. És hatalmas lélek kellett ahhoz a csapatnak hogy így is meg tudja nyerni a meccset.
2010. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én szimpátia alapján döntök.

Küldöldi csapat között az FC Barcelona a favorit, mert csodálatosan játszanak, élvezet nézni ahogyanpasszolgatnak.

A 2. a Liverpool, de Ők csak azért mert a FIFA 10 be jól ment velük a menedzser mód:D

MAgyarok közül meg a FTC azért, mert miután kitiltották Őket az elsőosztályból, vissza tudtak jönni.

Bár a Többiszurkolót nem értem, hogy miért balhéznak mindig.

2010. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem szamit a csapat kepe.vagyis a jatekosok,edzo,stadion,mez,cimer es mas egyeb dolgok.vagy a csapat multja es jelene vagy a jovoje is.pl a real nagy multtal rendelkezik a barca meg nagy jelennel.es ha valaki regen a realnak szurkol mondjuk ugy 10 eve akkor most nm fog bayernes lenni .aki pedig most csatlakozik az ijen futballazhoz az azt valasztja aki eppen most jol jatszik(barcelona).de a legmeghatarozobb szerintem a jatekos.ha a kedvenced a chelsea-ban van akkor nm drukkolhatsz az arsenalnak.erted?(nekem a kedvencem c.ronaldo es a manchesteri tavozasakor 'vele kellett h tartsak"mert ha osszekerulnek valahol akkor nm drukkolhatok a MUnak mert ronaldo a realban van
2010. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Del Piero és Buffon miatt "választottam" a Juventust még anno :) (KB 8 éve)

Mára már ők a példaképeim a sportban és az életben egyaránt. Azóta már más csapat nem létezik nekem csak a Juventus! Nagy múlttal rendelkezik, kevésbé fényes jelennel DE egy nagyon szép jövő elé nézünk !


forza juve per sempre! 17/F

2010. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!