Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Na ezt mennyi ideig gyakorolha...

Na ezt mennyi ideig gyakorolhatta? Mennyi idő alatt tanulhatnám meg? Sztetek hanyad osztályú csapatban lenne helye?

Figyelt kérdés

Am ez a videó kicsit emlékeztett ronaldinho videójához most találtam meg. bár a felvétel kicsit rosz minőségű a lényeg azért látszik

[link]


2012. júl. 14. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem volt 3 kapufa. 1-et lehetett látni azt is halványan. Van aki megtudja de az már komolyabb szinten játszik, mint ronaldinho. :D Bár neki sem jöhet össze egymás után többször. Mennyi idő alatt? Avval mire mész ha tudsz kapufát rúgni? :D Sztem a focit gólra játszák bár én arra és a kapufáért nem dicsérnek meg.
2012. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát figyi ha a kapufát el tudod találni akkor már gólt is tudsz rúgni... am meg fogadást lehet nyerni....
2012. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Am meg mellesleg ez 3 kapufa volt megye 2 be játszik és ez a srác most meg pestmegyébe focizni... Honnan tudom??? onnan hogy ez az én videóm.... bizonyítás kommentbe odaírom most " Ez videó téll 3 kapufa és nem vicc ugyhogy aki a gyakorikerdesek.hu-n nem hiszi el amit írtam az mostmár elhiszi XD"
2012. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah és 9 éve játszok
2012. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és kösz kösz hogy kiraktad
2012. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fociedzésen úgy lehetett csak elmenni öltözni edzés végén, hogy rúgni kellett 3 kapufát. Persze nem egymás után, de aki túlságosan lazára vette az mehetett szaladgálni 5 kört. És azt, hogy mégis hogyan veszed természetesen az edzőbá döntötte el. Tehát kellemetlen volt nem rugdosni a felsőt. :) Persze 16méterről legalább...
2012. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 1*30m. rugtam egy nagy kapufát mák volt de 1 honapig azt mondták hogy mecsen is ílyet kérnek XD
2012. júl. 15. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!