Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixelni mindennap lehet v...

Tippmixelni mindennap lehet v hogy van ez?

Figyelt kérdés
hétvégén is?
2012. júl. 13. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. és mindig előző nap lehet fogadni a köv napi meccsre v hogy?
2012. júl. 13. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden meccsre (kivéve tenisz) a meccs kezdésének időpontja előtt negyed óráig fogadhatsz. Tehát ha egy meccs szombat 15:00-kor kezdődik, akkor te szombat 14:45-ig fogadhatsz arra a meccsre. Ez a határidő mindig benne van az újságban is. De akár hétfőn is fogadhatsz egy szerdai meccsre.
2012. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

még 2 kérdésem lenne..


csak akkor nyerek ha mindet eltaláltam?? illetve ha majd beviszem valamelyik lottózóba (gondolom nem muszáj oda ahol vettem..) akkor ők megnézik h nyertem -e? úgy értem, nem kell nekem itthon ellenőrizgetni, hanem akkor is be lehet vinni ha pl nem nyertem...ugye?

2012. júl. 13. 16:16
 5/7 anonim válasza:

Igen, csak akkor nyersz, ha mindet eltaláltad. Ez alól kivétel, ha kombináltan raktad.

Nem ellenőrizgeted, hogy nyertél-e? Ez a lényege, én nem tudnám megállni, hogy nem nézegetném.

De egyébként igen, be lehet úgy is vinni lottózóba, ha nem tudod nyertes-e a szelvény.

2012. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hálán a válaszokért! :)
2012. júl. 13. 17:48
 7/7 A kérdező kommentje:
*m
2012. júl. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!