Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Balotelliről?

Csegi89 kérdése:

Mi a véleményetek Balotelliről?

Figyelt kérdés
Az esetleges rasszista megnyilvánulásokat most hagyjuk ha kérhetem. Köszönöm.
2012. jún. 28. 22:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmasak vagytok. Ez az állítólagos "hülye" milliárdszor többre vitte, mint ti, ti nagyon "okosak". :DDDDDDDD Ő max röhög az ilyeneken, ti meg rajta vitatkoztok, röhej. :DDDDDDDD
2012. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
22%

Fogadjátok már el, hogy fantasztikus játékos :D

Lehet,hogy szeret állatkodni,de eszméletlenül jó :D

2012. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
30%
Marha nagy büntetés a lemínuszolás. :DDDDDDDDD Veletek ellentétben nem itt élem az életem, hogy ettől sírva fakadjak. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
17%
Na mit sír a szád? Ha nem érdekelne nem nyavalyognál miatta ;)
2012. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Fiúk, lányok nem kell ezen összeszólalkozni,, ez az oldal nem erről szól. Valakinek ez a véleménye valakinek az,,úgysem tudjátok egymást meggyőzni, megváltoztatni az álláspontját a másiknak. Ez olyan, mint a Ronaldo - Messi téma...valakinek A, valakinek B...Az biztosan látszik, hogy ellentmondásos figura.
2012. júl. 1. 01:54
 36/37 anonim ***** válasza:
Csak jeleztem. :DD Sírni max te szoktál, mikor anyu elzavar a tv elől. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Természetesen jelentettem a hozzászólásodat! Sajnos azt tapasztalom, hogy egyre több a provokáció meg a trágárkodás az oldalon! ennek véget kell valahogy vetni.
2012. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!