Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van itt igazi bayern rajongó?

Van itt igazi bayern rajongó?

Figyelt kérdés
mondjatok vmi vidámat
2012. máj. 20. 00:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

az EB sokkal rangosabb lesz mint ez, de ott se lesz kedvenc csapatom, viszont követni fogom az eseményeket.

2012. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
értettem azért köszi :)
2012. máj. 20. 00:46
 13/15 anonim válasza:
100%

Bayern! ♥

Ilyenkor ennyit tudok mondani, sajnálom őket... :)

2012. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Évek óta Bayern München és német válogatott fan vagyok a tegnapi vereség nagyon fájt és azért, mert már tényleg fáj ez a sok ezüst érem mind aBayern mind a német válogatott részéről ráadásul tegnap még jobbak is voltunk, de sajnos ilyen az élet én kisírtam kidühöngtem magamat és várom az EB-t nagyon pozitív vagyok szerintem ott a németek nyernek ennyi! A Bayern pedig jövőre fogja elhódítani a kupát! A Chelsea pedig örüljön nem különösebben izgat most melléjük állt a szerencse, de ők is voltak már ilyen helyzetben, mint a Bayern!!!!! Sose szidtam az ellenfelet most se fogom, de dicsérni se, mert mi voltunka jobbak ők viszont a szerencsésebbek! Ennyi!
2012. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
egyetértek na örülök neked énis detto szóval hajrá németország!!!!!!!!!
2012. máj. 20. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!