Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van itt igazi bayern rajongó?

Van itt igazi bayern rajongó?

Figyelt kérdés
mondjatok vmi vidámat
2012. máj. 20. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bayern rajongó de Gomez-t sajnáltam egyedül, ahogy nézte az ünneplést.
2012. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
énis igazából nem vagyok csalódott mert jók voltak csak így alakult, ajjj istenem csak akkora hatással tud rám lenni tiszta rosszul érzem magam
2012. máj. 20. 00:05
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

A chelsea egy büdös sz.r csapat , egyáltalán nem érdemelték

meg, de én lesz.rom az egészet, ameddig a foci ilyen álszent unkorrekt sz.r lesz, addig nem fogom nézni, függetlenül hogy 10-en éveket fociztam anno. Szánalmas mostanában és ez a meccs is jól tükrözi... Először én is rosszul éreztem magam, de nyugodj meg, a bayern nem attól lesz jó, amiért megnyer egy ilyen f.stalicska szürke vízfestékkel hiányosan kifestett sz.rt , hanem a múltja, és a játéka miatt. A csicska Chelsea-nak múltja sincs, pedig 1905-ben alapították. És azt azért lássuk be, hogy egyértelműen a bayern játszott ma jobban.. 1-szer volt szerencséjük, örülhetnek is, mert több ilyen nem lesz nekik. Nyugodj meg, nem dőlt össze a világ..

2012. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
valóban igazad van csak tudod annyira rossz amikor leírják a csapatot olyanok akik nem is ismerik, jó nyílván ezeket az embereket nem sokba nézem csak most a pillanat uralkodott el rajtam :/
2012. máj. 20. 00:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Az olyan embereket sz.rba sem kell venni, élettelen szájkaratés az összes. Nézz meg valami videót a Bayern legszebb góljairól, és máris jobb kedved lesz, hidd el :) Azokkal az emberekkel meg szóba se állj...
2012. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ja és fúú am is tiszta rossz h Butt is elmegy áhh kedvenc kapusom volt lehet hülyének nézel de tisztára rálelkizek áh
2012. máj. 20. 00:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze ha a Bayern nyeri azt a f*stalicska szürke vízfestékkel hiányosan festett sz*rt, akkor már egyből többet ér igaz? Előszöris nem kellett volna ekkora pofával irogatnia a bayern szurkolóinak (tisztelek a kivétel) és akkor nem esnek ekkorát. Másodszor a jelenben élünk, remélem felfogtad. Harmadszor akármilyen bunkerfocival nyerte meg a Chelsea a kupát, láthattuk ezen a meccsen nem is 1x, hogy tud focizni is ez a csapat.
2012. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát igyekszem, am is jó most beszélgetni mert egy kezemen megszámolom hány ismerősöm bayernes, ez az év jó volt még arra, hogy spanyolok sem mindenhatók vagyis zavaró h a média miatt olyan felkapottak lettek. esetleg EB-vel hogy állsz?
2012. máj. 20. 00:30
 9/15 A kérdező kommentje:
figyi nyílván tudnak mert eljutott idáig és nyert ezt elis kell ismerni és grat csak sportszerűen. direkt bayerneesekhez szóltam és szerintem fontos a múlt. bár volt már ennél nagyobbb meccs is és lesz is még mert érik a Bayern
2012. máj. 20. 00:33
 10/15 anonim ***** válasza:

1. "láthattuk ezen a meccsen nem is 1x, hogy tud focizni is ez a csapat"


Valakivel összetéveszted őket. Játékuk 0 volt, de isten valószínű dél-londoni.


2. Semlegesként néztem a meccset, elmondtam kedves jelenben élő kolléga, hogy nem érdekel a foci annyira, hogy ezen kattogjak. Németország a kedvenc országom,

ezért egy kicsivel közelebb álltam a németekhez. De az, amit a chelsea művelt , a felett nem tudok elsiklani.. Ha a szánalom fájna, ordítanának..

És e miatt vagyok itt, nem azért mert megszállott rajongó lennék.

2012. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!