Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elnézést, de nem értem, aki...

Elnézést, de nem értem, aki Manchester United rajongó, (imádja, minden gyűjt róla, kész van) az lehet egyszerre ugyanekkora Arsenal rajongó is? (nő vagyok)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki hangoztatja hogy imádja a Manchestert, élete satöbbi, évtizedek óta nézi, erre meg találtam róla egy jó régi adatlapot meg blogot, ami két éve készült és abban szósem volt semmiféle Manchesterről. Az adatlapon is csak az Arsenalt tette a kedvencek közé. Most ez kamu? Vagy váltott a két csapat közt usque egy nyár alatt...Mert hát akkor nagy rajongó lehetett.


Egy manchester drukker csaj...


2012. febr. 3. 14:21
 1/6 A kérdező kommentje:
17 L
2012. febr. 3. 14:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó bejegyzés a régi blogban nyáron volt, az újat a Manchesterest meg szeptemberbe kezdte......
2012. febr. 3. 14:22
 3/6 anonim válasza:
kamuzik ennyi,vagy a United vagy az Arsenal egyszerre a kettő nem megy,én is nagy Manchester United rajongó vagyok és nem is szurkolok és nem vagyok rajongója más csapatnak
2012. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán szereti az Arsenalt is, bár akkor sem értem...Vagy csak divatszurkoló, megesik az ilyen.
2012. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HALA MADRID! <3 :P
2012. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamuzik... Aki igazi Manchester drukker, az általában nem drukkere egy rivális csapatnak. Én is Manchesteres vagyok, nem szeretem a riválisait. Az még más lenne, ha Manchesteres lenne és egy másik bajnokságból szeretne egy másik csapatot. Pl. nekem van néhány másik bajnokságból olyan csapat, amelyiket valamennyire kedvelem, de örökké Manchester! :)
2014. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!