Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Érdemes-e elkezdenem?

Érdemes-e elkezdenem?

Figyelt kérdés
Szeretek focizni, mindig is szerettem rúgni a bőrt, viszont tehetségem szinte semmi hozzá, és sose volt rá alkalmam, nem volt kivel gyakorolnom, így csak a meccsnézés maradt. Nemrég viszont kaptam 1 felkérést, hogy nem szeretnék-e elkezdeni focizni csapatban, mivel hiány van és kellenének emberek, ez pont jól jött mivel szeretnék rendszeresen járni sportolni, viszont kicsit túlkorosnak tartom már magam (17) és hát nem is nagyon megy nekem a foci. Szerintetek érdemes lenne elkezdenem?

2012. ápr. 15. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Fociban a tehetség 10%-t ér. Szorgalom 90%-t. Na jó, a cigányok, ők alapból jó játékosok, és kész. Ezzel nincs is semmi baj. A lényeg, hogy járj el edzeni. Este menny el futni, aztán menny ki spanokkal focizni terembe, vagy itt a jóidő, mennyetek el pályára futni. Csináljatok utakon pályákat, és ott is. Ez mind nagyon jó. Persze, mindenkinek van esélye. :)
2012. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, többen is írhatnak, megköszönném!:)
2012. ápr. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!