Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes elkezdenem...

Hogyan érdemes elkezdenem mozogni, sportolni, formába hozni magam, ha közel 4 éve nem mozogtam szinte semmit?

Figyelt kérdés
A gimi után abbahagytam mindenféle mozgást. És már hiányzik, érzem a testemen, hogy nem egészséges. Nem akarok egyből belevágni a közepébe, nem akarom megerőltetni a testem, mert gondolom annyira el van szokva, hogy lehet ártanék neki, mintsem használna. Hogy lenne érdemes kezdeni?
2012. jan. 29. 20:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem testépíteni akarok, hanem formába hozni magam. Fogyás, szálkásítás, erőnlét növelése, fittség.
2012. jan. 29. 20:58
 2/6 anonim ***** válasza:
futás , eleinte 10-15perc , utána 30-45perc laza kocogás heti 4x , ha fogyni is akarsz , diétáznod is kéne mellette , vagy menj el valami küzdősportra
2012. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha csak betonon lenne lehetőségem futni, az roncsolná az ízületeket?
2012. jan. 29. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
igen eléggé roncsolja a beton,bár a lábbelitől is függ!
2012. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami olyan sporttal kezdj, amit szeretsz, vagy könnyen megtudsz kedvelni. Régebben én kocogni próbáltam ilyen okból. Ezt kb 2 hétig volt akaraterőm hozzá, mivel egyébként nagyon nem szeretek. Amit most csinálok azt már lassan egy éve nyomom folyamatosan.
2012. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
keress rá a you-touon otthoni edzésekre és azokat csináld vagy a futás is jó. aztán amikor úgy érzed hogy már formában vagy, akkor elkezdhetsz valami komolyabb sportot is :)
2012. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!