Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Szerintetek érdemes elkezdenem sportolni?

Figyelt kérdés

Leginkább a futásra (nyáron majd úszás) és a táncra gondoltam.


Leginkább azért akarok sportolni mert elég alacsony vagyok, és azt mondták sokan hogy sporttal segíthetek ezen. Másfelől pedig nem vagyok dagadt,csak van felesleg a hasamon,combomon és a popomon is. Szeretném hogy a felesleges háj lemenjen és feszes legyek :)

Szerintetek ? kb mikorra látható eredmény ?


15/L ( 158Cm, 50kg. )


2011. febr. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sportolást mindenkinek érdemes elkezdi kortól, nemtől, súlytól függetlenül,mert egészséges és a közérzeted is sokkal jobb lesz.
2011. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele. Gondolj arra, hogy egyre alakod lesz. :) Másrészt most kell elkezdened/megszeretned a mozgást. Gondolj bele, felnőtt korodban munka mellett erre nem lesz lehetőséged.
2011. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasznos, szóval hajrá, ne legyél olyan lusta, mint én (de legalább nem igazán látszik rajtam :D)

Magasabb tuti nem leszel tőle, 16-17 éves koromig egész sokat mozogtam, elég széles választékban kipróbáltam dolgokat, de így is csak 160 centi vagyok. :( És még csak a génekre se fogható, mert mindenki más magas a családban. Pech, de ez van.

2011. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!