Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 évesen érdemes elkezdenem...

14 évesen érdemes elkezdenem kézizni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és áprilisba leszek 15. nem tudom hogy van-e értelme elkezdeni kézizni!

Lécci írjatok


2010. jan. 30. 15:31
 1/7 anonim válasza:
88%

Persze hogy van:)

a sportot sosem késő elkezdeni, de mindig bűn abbahagyni ;)

2010. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Én is sokat hezitáltam,hogy elkezdjem-e,de végül októberben belevágtam.Nagyon jól érzem magam az edzéseken,úgy érzem fejlődöm,bár még mindig ügyetlen vagyok.Szoktak lenni a másik középsulival edzőmeccsek,ott is játszok,bár még elég gyengén.

Régen is tetszett a kézilabda,néztem is sokat.Most már játszok is és teljes a boldogságom e téren.

Persze még jobban örülnék,ha egyre jobban játszanék,s bekerülnék egy jobb csapatba.Nem a legjobbakra gondolok(pl.Győri Audi ETO),az esélytelen.


Ha tényleg érdekel ez a sport és szereted akkor nyugodtan kezdd el!


Egyébként én is áprilisban leszek 15 és lány vagyok:)

2010. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
ha hobbi szinten akarod akkor érdemes, ha "profi" akarsz lenni akkor már késő, ha nem vagy nagy tehetség
2010. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat(=

az az igazság hogy profi azért nem akarok lenni de azért nem csak kis meccseket akarok játszani...=)

2010. jan. 30. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 16 éves lány vagyok. és én most kezdtem el a 16.kerületben... nagyon jó sport! előtte pedig röpiztem.

szerintem te sem fogsz benne csalódni! ;) egy próbát megér!

2010. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Én 20/f vagyok én is kb 13-14 évesen kezdtem el! Ha van benned tehetség meg persze akaraterő, kitartás, akkor bármi lehet!

Egyébként XVI. kerület ellen játszunk mi is!:)

2010. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sosem keso elkezdeni, ha megtanulod a szabalyokat akkor meg jobban is fog menni. es sokat kell gyakorolnni. En 11 evesen kezdtem el de te is meg tudod meg tanulni nyugi
2010. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!