Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata angol 4. osztály alatti bajnokságokban. Próbajáték esetleg minden személyes információ érdekelne! Fizetés, mit kaphatok mik az elvárások?

Figyelt kérdés
az kíméljen meg aki közhelyekkel szeretné okosabbnak feltünteni magát...mint pl.szellemes válaszokkal hogy jól focizzál stb....

2012. ápr. 8. 10:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
én nagyon angol foci drukker vagyok,viszont 4. osztály alatti bajnokságokról nem nagyon tudok mit mondani,mert nem nagyon beszélnek róluk.SAJNOS!de az biztos hogy 4. osztály alatti csapatoknál is lehet annyi fizetésre számítani mint itthon 1.osztályban.meg persze prémiumok,stb.már csak azért is mert van hogy egy kis csapat 2 év alatt 2 osztályt ugrik fel.és szerintem azért az elvárás sem kevés.
2012. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! az 5. osztályról van fogalmam fizetés terén az átlag havi HETI 400 FONT..ami lehet akár 250 vagy 1000 font is....ez csapata válogatja értelemszerűen de a havi 600.000 Ft-os fizetés reális...és mint mondtad a + pénz ami külön kapsz pályáralépések után mindegy hogy 90 perc vagy 2 perc+pénz jár még a gólokért és a hoszzú távú egyenletesen kiemelkedő teljesítményért, így egy közepes képességű focista akár 800ezer forintos keresetet is zsebrevághat, egy jobb pedig havi 1,1-1,2 milliót is.....ISMÉTLEM AZ ANGOL 5. OSZTÁLYBAN. De ne vakítsanak el ezek az összegek, mert egy havi lakbér 250-300 ezer forint és a közlekedés sem olcsó.... Megbizható információk szerint a Tescoban érdemes vásárolni ugyanis az árak a fizetéshez képest sokkal jobbak mint itthon és a minőség sem ugyanaz....1-2 pl. :kenyér olcsóbb 2-300 forint a drágább 600 de az olcsó kenyér is van olyan finom mint a hazai.....(de ez mindenki ízlése szerint válogatja) olaj 450 forint, az édességek és nasik sokkal jobb árviszonyban vannak és nagyobb kiszerelésben...ezek az árak valósak. Szeretnék kimenni focizni egy alacsonyabb osztályban egy jobb megélhetés érdekében 22éves vagyok és most akarok váltani nem akarok itthon tönkremenni mielőtt még elkezdeném az igazi életet túlugranám ezt a fajta stresszes életmódot...nah jól van sok mondandom lenne de nem akarok kis regényt írni....köszönöm válaszod
2012. ápr. 8. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég fura kérdés. Engem Németbe hívtak, meg Olaszba, attól függetlenül, hogy vmit mozgattam vna a külföldi csapatoknál. A lényeg, hogy keress a neten, csapatokat elérhetőség, meg stb.. És fogj egy angol tanárt, és felhívod őket, hogy szeretnél oda menni..

Fizetés, hát ne, hogy azthidd, hogy oda mész, és kapsz fél milliót. Oda tenni kell az asztalra. Minél egyedibb vagy, annál többet keresel. Lásd CR-t :)

2012. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az egyediségben nincs hiány.... szerencsére ....mindenképpen szeretnék külföldre kerülni egy alacsonyabb osztályban , mert az hogy magyar romaként bizonyítsak különösen nagy motiváció lenne számomra. Azt tudom hogy nem úgy működik de azokat az árakat úgy számold mintha itthon kapnál egy NB 2es csapatnál 120ezret...szóval ez a havi 600ezres összeg nem vágja földhöz őket...mint írtam ez az összeg becsapós. És sikerült neked csapatot találnod? ha gondolod írj bármilyen részletre kíváncsi vagyok
2012. ápr. 8. 15:02
 5/12 anonim válasza:
azért vannak akik többet keresnek CR-nál,az tény hogy ért a labda nyelvén nem is kicsit,de ő a focin kívül is népszerűsítve van.Egy óramárkát is ő reklámoz aminek a nevét most meg nem mondom,na de jó a marketingje is az tuti.Viszont mivel angol fociról van szó nem az a kategória a legfontosabb amit ő is képvisel.Az is bizonyítja hogy nem is maradt sokáig Angliában.Teljesen más a mentalitás és a stílus is.Az ilyen kreatív,trükkös játékkal Spanyolországban és Olaszországban lehet érvényesülni.És spanyolban szinte meg is koronázták.Angliában és Németországban inkább a kitartásról,fizikai erőnlétről és szervezettségről szól a foci.
2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
talán nekem is valamelyik mediterrán helyen kellene próbálkoznom.....de nem lennék őszinte ha azt mondanám hogy nem érdekel a pénz.....nem arról van szó hogy milliomos legyek hanem arról hogy ebből éljek meg fizessek kocsit lakást esetleg albérletet...és az egyébköltségeket......szerintetek ez nagyon gáz???? vagy megfertőzött a magyar mentalitás.....
2012. ápr. 8. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Megélsz belőle szerintem kint. Én azért focizom, hogy minél jobb legyek, meg azt csináljam, amit szeretek.
2012. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem is ez a szándékom de nekem 6 éves korom óta senki nincs aki támogasson az van amit magamnak szerzek meg minden féle téren
2012. ápr. 8. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:
CR-nek sem tették ölébe a MU-t, se a RM-t. Meg kell érte szenvedni, mert szenvedés nélkül, semmit nem ér az egész. Lásd magyar foci :)
2012. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nincs ezzel probléma hogy meg is akarsz élni belőle.főleg ha hajtasz ezerrel.nem mondtam hogy CR-nak az ölébe dobták volna a MU-et meg a RM-ot,csak a mentalitásokról beszéltem.Abban azért talán egyetérthetünk hogy tovább fog spanyolban maradni mint Angliában.eleve mivel portugál olyan a stílusa is és azért inkább spanyol csapatokban tud érvényesülni.Torres sem a Chelsea-ben teljesít a legjobban,pedig jó játékos.a spanyol csapatok pedig nem alsóbbrendűek az angoloknál csak más stílus.a Rooney sem fog soha mondjuk a Real-nál játszani mivel vérbeli angol stílust képvisel és szerintem a C.Ronaldo se menne vissza soha Manchesterbe mert már tudja igazi spanyolos,latinos stílusa van és ebben tud jól játszani.attól még lehet ugyan olyan jó a kettő...értitek?

mert én már nem:D

2012. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!