Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nézik le az Ac Milant?

Miért nézik le az Ac Milant?

Figyelt kérdés

Barcelona-Milan meccsre gondolok.


Barcelona - Milan 1.26 4.70 9.4 az odds-ok


Pedig egy olasz csapatot sohasem szabad lenézni.



2012. ápr. 2. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
A Barcelonának kb. csak a Real ellen szokott lenni értékelhető szorzója, ez nem "lenézés". (ha szoktál fogadni, ez már feltűnhetett volna)
2012. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem lenézés, ezek a reális erőviszonyok. Mondom ezt úgy,hogy az olasz csapatok közül a Milan az egyetlen amit kifejezetten szeretek.
2012. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Sajnos láttam én is ..

A Barcát otthon idén a bajnokság/bl/kupa senki nem győzte le Meccsenkénti 4 lőtt gól.. .De ha megnézed a 2010/2011 szezont akkor is csak egyszer kaptak ki otthon , ott voltak a Bl döntőben (meg nyerték(sajnos) ..a kupában is csak hosszabbításban verte meg őket a Madrid !

Remélem hasznos volt a válasz , egy Madridista .

2012. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha a Barca olyan jó akkor a csoport körben miért lett 2-2 a meccs.

Én bízok a Milán győzelmébe.

2012. ápr. 2. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor rakd meg a Milan győzelmét és örülj, hogy 9-es szorzója van.
2012. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. de minden ismerősöm, aki a barcának drukkol, már zsebben érzi a bl döntőt. Hát remélem a Milán megállítja őket, a Milánt meg a Chelsea.. :D

Amúgy meg az oddsok szerintem is irreálisak, de hát ez van.

2012. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha láttad a múltheti milan-barcát akkor tudhatod mekkora a különbség a 2 csapat között.

ráadásul az idei barca nem olyan jó mint volt tavaly vagy 2-3 éve. Ingadozik a formájuk, kevésbé eredményesek...

de így is alázzák a "nagy" realt és a többieket.

2012. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a mólt héten azt láttam hogy a milan nyerhetett volna ha robinho az elején belövi
2012. ápr. 3. 12:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt láttam, hogy a Barcelona is nyerhetett volna, ha belövik a helyzeteiket... Majd este meglátjuk, mit hoz ki a két csapat magából.
2012. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
milan továbbjutást fogunk látni remélem
2012. ápr. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!