Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki szereti az Ac. Milant?

Ki szereti az Ac. Milant?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok mért gyengült le a csapat?
2010. ápr. 9. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én megrögzött interes vagyok, de kinek mi.

Szerintem azért, mert sok a "vén róka", meg eladták az egész milánt összefogó káká-t....

Nem mintha az inter sokkal jobb lenne vén rókák terén ott is van bőven.....

2010. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én személyszerint utálom a focit a a Milan elvileg jó csapat.
2010. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc külföldi csapatom már 2002 óta. Évekig Európa elitjéhez tartozott a csapat, de pár éve eléggé visszavettek a szintből. Ennek több oka van, nem volt újítás az igazolásokba és a nagy értékek el lettek adva (Kaká, Sheva) (ez a vezetőség oka), a fiatal tehetségek nem lettek beépítve a csapatba és többnyire el lettek küldve (Gourcuff, Paloshi, Astori...) szerintem ez Ancelotti bűne, és a jelenlegi játékosok is hibásak mert sokszor nem tettek meg mindent a győzelemért. De most itt van Leo aki szerintem nagyon jó edző, jöttek fiatal tehetségek (Adiyah, Zigoni, Beretta...őket be kell építeni a csapatba nem elküldeni!), ha igazak a pletykák akkor előbb-utóbb új tulajdonos lesz a csapatnál és néhány minőségi játékos igazolással (a jelenlegi vezetőségben már sajnos nem bízok hogy ezt megcsinálják) akár már jövőre ismét Európa elitjéhez tartozhat a Milan!
2010. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Irjatok még ha van kedvetek.
2010. ápr. 9. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:

én is Milan szurkoló vagyok! a 3. válaszolónak teljesen igaza van, én is sajnálom a fiatalokat, akiket elküldtek, pont hármukat mondanám én is kapásból (Gourcuff, Paloshi, Astori) illetve nagyon sajnáltam hogy Sheva elment a Chelsea-be és kiégették, pedig én személyszerint őt tartom a legjobb csatárnak aki nálunk játszott, mióta én milanfan vagyok.

abban az egyben nem értek egyet, hogy Ancelotti a hibás, mert nem. Inkább hibás Galliani a f@sz igazolásaival (most is a 34 éves Yepes)...

Mostanában azért se megy nekik, mert hátul Favalli az egyik középhátvéd (38éves, ha meglátom a keudőben, már kaparom is magam:S), a három jobbhátvég közül egyik sincs formában (Oddo, Zambrotta, Abate), középen az az enyhén szólva lassú Pirlo az elképesztő, nála különb emberek irányítanak az Nb III-ban. Támadók közül pedig Ronaldinhonak megy egy kicsit, de neki se mindig, Huntelaart én a pálya közelébe nem engedném, Borriello kicsit gólképtelen. Akinek menne a meg régóta sérült: Pato, de magában ő sem tudna mit kezdeni.

Szóval kellene némi pénz, és én kb 6-7 posztra vennék fiatalabbakat, tehetséges játékosokat.

Bocs ha hosszú lett, de én is borzasztóan el vagyok keseredve!:(

2010. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én Madridista vok és sajnálom Kaká-t hogy eljött a Milánból ott remek formában volt de itt a Madridba nem nagyon megy neki talán majd belerázodik a réfi formájába

Sztem most Pirlo a legmeghatározóbb ember a Milánban és én Huntelaar helyet tuti Inzaghit játszattnám Leonardo nem veszi észre hogy jobb még ennyi idősen is.

Meg azt sem értettem minek kérték kölcsön Beckhamet mikor Seedorf jobb,mongyuk Beckham még egy ideig nem játszik

2010. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kakának télleg elég gyengén megy, azt kell hogy mondjam, hogy nem érte meg a Reálnak az a kb 63millió E (most nem tom pontosan).

Seedorf jobb, ha az utolsó 10-15 percre beteszik és az neki szerintem éppen elég. Ha ő kezd, a 20. perctől a seggén veszi a levegőt, már ő is öreg.

Az meg hogy Pirlo a csapat legjobbja, erre csak azt tudom mondani hogy nézz meg egy meccset szerintem, mert nemhiszem hogy láttál idén Milan-meccset...:D vagy én vagyok idióta, de akkor mond már meg melyik meccsen játszott jól idén.

2010. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
láttam milán mecset dehát ő tartja össze a csapatot irányítja is őket na jó idén nem megy neki annyira tavaly sokkal jobb volt meg nagyon jó szabadrugás lövő de ezt idén nem nagyon mutatta meg aki még nagyon jó:NESTA
2010. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

na pont arról beszélek, hogy idén nem megy neki, nekem még Flamini játéka is jobban tetszik, mint az övé. Télleg a legnagyobb baj hogy nagyon lassú és körülményes Pirlo. Sajnos Gattusonak se megy, pedig ő is jól szokta szűrni az ellenfél támadásait.

Nesta pedid idén télleg hatalmas formában volt, de SAJNOS megsérült. Megkockáztatom azt mondani, hogy ha játszik a MU ellen, akkor lehet hogy ki se esünk, vagy legalábbis nem ennyire simán...

2010. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Valaki tudja mi van Abbiatival? Eddig sérültek között volt.. Mostmeg már benn sincs a neve a keretbe meg ienek:| valaki esetleg tud valamit?:S
2010. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!