Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nézik le mostanában a...

Miért nézik le mostanában a thai boxolókat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi ez a szöveg, hogy lecövekel, aztán rúg lép 2-őt lecöveket rúg. Ez úgy baromság ahogy van. Hogy tb-oltatok ti? Úgy beszéltek, minthogyha egy lassított zsidótánc lenne. Úgyhogy kedves kérdezők, akik a thairól érdeklődnek ne vegyék be ezeket. Bár tény, hogy vannak damillegények meg nagyon bénák, de ne róluk beszéljünk thai box alatt!

2012. febr. 26. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem tapasztaltam semmiféle "lenézést" a thai box felé
2012. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hol nézik le? itt a GYK-n?
2012. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, azért nézik le őket, mert ringben hatásos a thai-box, de utcára meg semmit sem ér.
2012. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kik nézik le? A kis csontkollekció tizenéves kungfumesterek, akik életükben nem verekedtek még?


mindjárt sírok...

2012. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaja így van ez:) Am meg ne vagánykodjál utcán kés ellen tanulj meg futni. Lehetsz te akármekkora mester, nem kéne kockáztatni. Mi lenne ha 4m-ről neked dobnának egy kést? Hát baj. Semmi sem jó utcára. Ez hülyeség, hogy ajj ez nem jó utcára menj harcművészetre. Na kösz
2012. febr. 28. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért kell harcművészetre járni, mert ott sose derül ki, hogy szar vagy. Az meg jót tesz az önbecsülésnek.


uccára ez jó, meg az jó... Röhej. az utóbbi öt évben 1x kerültem helyzetbe az utcán, akkor is én üldöztem a csókát, nem fordítva. Később derült ki, hogy visszaeső volt a srác. Annyira gyenge volt, hogy nem is magamat féltettem, hanem a kis cigót, nehogy baja essen, aztán engem is megb@sszanak.


Itt van az átb@szás:

1. nem fognak megtámadni az utcán nagy valószínűséggel, vagyis a harcművészet működik.

2. Mégiscsak megtámadnak.

a eset: kinyírnak. A harcművészet viszont működik, mert nem tudsz odamenni az edzőhöz, és felképelni, hogy egy kókler, hiszen hulla vagy.

b eset: Efutsz, vagy odaadod a pénztárcádat a HM működik, csak a béke útját jártad, blablablablabla

c eset: seggberúgod a támadódat (aki valszeg egy csóri megélhetési bűnöző, mint az én emberem) A HM működik, te leszel az atomkirály. Kár, hogy egy erélyesebben fellépő kislány is legyakta volna a tagot. De persze a HM működik.

2012. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FeeroP válasza:
A tahi boxolók között vannak ARC művészek, akik égeti a többi thai boxolót. Az utca helyzettel kapcsolatban pedig érdemes elolvasni Rory Miller: Konfliktus és erőszak című könyvet. Vannak benne érdekes gondolatok. A lényeg, hogy ha agyban nem tudsz kezelni egy konfliktus helyzetet, az agressziót, ha bedőlsz a provokációnak, akkor tök mindegy, hogy milyen csiribi-csiribá technikát tanulsz.
2012. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se tartom őket sokra de mondjuk azért ez így nem igaz egyszerűen csak van egy előítéletem mert divat sport és minden apuci anyuci kicsifia pávasrác is ezt csinálja. Még 2 éve középiskolába a gyerek bejött egy borzasztó nagy karmolással a fején kérdezték hogy verekedett? nem ahogy próbált ütni végig karmolta a fejét.. a gyerek egyébként akkor járt 2. éve thai boxra láttam verekedni és hát egy kis cigánygyerek is simán össze pakolta volna. egyébként még nagyon sok hasonló emberrel találkoztam már.


ez nem a sport hibája hanem az ilyen embereké

2013. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!