Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo valóban...

Cristiano Ronaldo valóban gyengült?

Figyelt kérdés

Elég nagy fanja vagyok Roninak. :) De amit látok mostanság, hogy nagyon lefele jön a formája, lehet most nem megy neki, vagy én nem tudom, de elég negatív fejlődést látok.

1. Sprint: Minden megtolt labdája, már lassan 99%, hogy lefutják, vagy elesik.

2. Csel: Nagyobb csel vonzatát, már évek óta nem láttam.

3. Gól: Lövi a gólokat, de ha félpályáról maga megindul, és belövi, vagy amit beteszik ziccerbe belőné, de azt sem lövi be.

Ti hogy vagytok ezzel a helyzettel? :)


2012. márc. 14. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most rugott 2 gólt a moszkvának mit akarsz ? xd
2012. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyok az elvárások Krisi.:)

Szinte minden meccsen rúg egy-két gólt, mint ahogy ma is.

Nem cselez annyit, mert már nem annyira önző, mint a MU-ban volt.

2012. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem gyengült csak átalakult a technikája.

amúgy már a MUban se volt önző.


első 3 évében valóban sokat cselezett és túl sokáig tartogatta a labdát, későn passzolt vagy egyáltalán nem passzolt gólhelyzetben.

De a játéka már a 06-07es idényben más volt mint előtte, ekkora ért be az ő és Ferguson munkája a csapattal is (mert nem mellékesen Beckham távozása után átalakult a MU is).

Eredményesebb is lett. Kb ekkora lett sztár belőle (előtte csak a MU drukkerek tartották annak).

1 évvel későbbre meg már elérte azt a szintet amit azóta is tart nagyjából. Bár a MUban pontosabb volt a befejezésekben, viszont ott jobban rákényszerült a védekezésre is, ezért kevesebb helyzete is volt.

2008ra már szinte teljesen elhagyta a cseleket.

Inkább csak akkor trükközött ha már nem volt annyira reflektor fényben(értsd nem figyelt rá annyi védő).


Már nem figyelem a meccseit mióta a realban van csak pár meccsét látom 1 évben.

Nem hinném h lassult, inkább még jobban figyelnek rá (és nem mellékesen a labdát vezetve persze h lassabb mint az a védő aki mellette fut).

2012. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy a cseleknek a védőtől 3méterre semmi értelme nincs. Ezért gondolom inkább hanyagolja, bár még most is szokott néha használni párat, amik jól sikerülnek. Futni valószínüleg azért nem tud annyira már, mert minden meccsen játszott eddig a szezonban (talán 1en nem). A gólokat meg azért nem lövibe az ilyen helyzetekből, mert tudja, hogy úgyis megverik az ellenfelet (nem kell részleteznem, hogy miért) és biztos nem veszi annyira komolyan.
2012. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a futásból még annyi kimaradt, hogy emiatt talán fáradt lehet.
2012. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, 40+ percben, Higuaintól kapott egy passzt. Amit nem bírt átvenni, s nem bírta lefutni sem. Pedig, 1-0 volt.
2012. márc. 15. 11:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg abból is gondolom, hogy most kicsit "húrkásabb" lett, mint a MU-s korszakba, és azért lassulhatott volna.
2012. márc. 15. 11:14
 8/11 Tyler913 ***** válasza:
Úgy tudom,a mérések szerint ő a világ leggyorsabb játékosa.Fura lenne,ha 26 évesen lassult volna.
2012. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon sprintelget meccsen, ilyen igazit. Edzésen sincs, mert szokott lenni LIve real training, ott sincs. Hát, ő tudja :D
2012. márc. 17. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Hurkásabb? xDD Ha itt az izmosra gondolsz, akkor igen, izmosabb lett. És tavaly készítettetek egy felmérést, miszerint a leggyorsabb...nem tudom, honnan szedsz össze ennyi sületlenséget, én is nagy CR7 fan vagyok, és kissé elvakult is egyben. Van amivel egyetértek, például 4-0-nál már nem hajt úgy... De még akkor is sprintel, ha olyan helyzetbe van!

Nem tudom, hogy láttad-e már, de ezt a videót a figyelmedbe ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=xmtwEwAf9Tk

Szerintem egyformán elvakultak vagyunk, mert én is többet várnák néha tőle. Pedig nemsokára a 100. gólját szerzi, ilyen rövid idő alatt! Már a 10. helyen van a Rm góllövőlistájának örök ranglétráján. (és ehhez neki 2(!) szezon kellett). Mit is várunk?

És ha úgy látod, hogy lefele menne a formája nézd meg, hogy idén mennyivel jobban(többet) védekezik, többet passzol és több gólt rúg. Na most akkor? :) ...egy dologba tudnék talán belekötni, az pedig a szabadrúgás. Idén még nem szerzett így gólt... Igaz támadásból legalább olyan messziről rúg ... :)

2012. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!