Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2010ben miért a Messi kapta...

2010ben miért a Messi kapta az aranylabdát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy spanyol vagy holland játékosnak kellett volna kapni, messi a vb-n gólt nem rúgott
2012. febr. 27. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezd azokat akik megszavazták.
2012. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert az Uefaloniában játszik.

Nesta meg Xavi tolják előre.

2012. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...Normális esetbe 4. helyre soroltam volna, max, de nagyon max 3. (de az se lett volna igazságos). A vb-n rengeteg jobb játékos volt nála. Bl-t se nyert, ott is voltak nála jobbak. A bajnokságba ugyan kimagaslóan teljesített, de ott is voltak olyan játékosok akik hasonlóan magas szinten játszottak, max gólokba nem mutatkozott meg, mert más poszt. Mondjuk Ronaldo gólokba is hozta azt a mennyiséget amit ő.

Az a baj ezzel, hogy most sokan Istenként kezelik mert 3 aranlyabdát nyert zsinórba, csak elfelejtik hogy a 2-at jogtalanul. Évtizedek múlva meg senki nem fog erre emlékezni, csak úgy fognak beszélni róla mint a legenda aki 3-at nyert zsinórba. Ha netalántán a következőt is ő nyeri akkor meg olyan egyedülálló rekordot állít fel amire lehet soha nem lesz képes más, és csak azért mert kapott egyet jogtalanul ami majd feledésbe merül.

Még ő is meglepődött rajta, hogy hogyan lehetett úgy pontozni, hogy első legyen...

2012. febr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert őt szavazták meg! Én is szívem szerint Xavinak adtam volna, de ez már a múlt, ez ellen semmit nem tudunk tenni.(Azért azok is kemények voltak, akik Iniestának adták volna, mert elég sokat volt sérült, azért hiába rúgott győztes gólt, annyi kevés). Megjegyzem, olvastam olyan cikkeket is, hogy Xavi és Xabi Alonso szavazatait összekeverték.(konkrétan X.A.-nak "adték")
2012. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Ronaldonak adtam volna :)
2012. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!