Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ha egyidőben...

Szerintetek ha egyidőben játszana a brazil Ronaldo Messi Zidane Figo Rivaldo C Ronaldo Roberto Carlos D. Beckham ki lenne a legjobb és ki kapná az aranylabdát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

mármint úgy gondolod, hogyha egyidőben játszanának és csucsformában lennének....


én nem tudnék dönteni.....más-más poszton játszanak, nem igazán lehet dönteni

2011. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ronaldo.
2011. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Messi és C.Ronaldo kivételével egy időben játszottak a többiek. A felsorolt 8 játékosból 6 megkapta az aranylabdát.

Különben is, ezt így nem lehet megmondani. Mert például lehet, ha Messi mondjuk 1998 és 2004 között éli az "aranykorát", akkor nem tudna a mai tudásából semmit sem felmutatni. De éppúgy igaz ez a jelenre is.

2011. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha Messi és CR kivételét nézzük akkor azok közül ki?
2011. febr. 5. 18:44
 5/9 Dick Esmen válasza:
Zidane!
2011. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálom levezetni, és így kitalálni:D

Ugye tételezzük fel, hogy a felsoroltak közül mindenki egy időbe, csúcsformába játszik.

Mivel védő ritkán kap így Roberto Carlost kizárhatjuk, hogy egy ilyen mezőnyben amikor mindenki csúcsformába van, tuti nem védőnek adnák.

Beckham is óriási játékos, de a játéka közel se annyira látványos mint a többieké, és nem olyan gólerős mint a többiek ezért őt is kizárhatjuk.

Figoról ugyanaz a véleményem mint Beckhamről.

Messi, Ronaldo, C. Ronaldo, Rivaldo gólerősebbek mint Zidane, és egy ilyen mezőnybe tuti az is döntene ki rúgja a legtöbb gólt (mint pl. az idei szavazáson), ezért Zizu is kiesik nálam.

Ronaldot kicsivel jobbnak tartom Rivaldonál, Messit pedig C. Ronaldonál, így már csak a brazil Ronaldo, és Messi maradt.

Messi csak a Barcában bizonyított eddig, sehol máshol. Ronaldo viszont több bajnokságba, több csapatba, más játékosokkal körülvéve, rengeteg nagy sérülés után is tudta azt a szintet hozni mint most Messi, ezért én Ronaldonak adnám ebbe a helyzetbe az aranylabdát:)

2011. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazad van szerintem is brazil Ronaldo a legjobb, még talán Ronaldinhonál is jobb az egyik legjobb brazil futballista
2011. febr. 6. 08:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ronaldo Luiz Nazario da Lima.
2011. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem bármelykük megérdemelné,mert akkoriban az ezredforduló körül is néztem már a meccseket, és mindegyikük 1-től 1-ig nagyszerű volt, ki-ki a maga posztján.

messi pedig most is bizonyít napról mapra, cr.-t pedig lesz@rom.

amugy meg régebbi játékosokat, azaz ugy 2004-ig tartó szezonosokat sokkal többe nézem, mint a mostaniakat!:)

2011. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!