Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Közeleg az el classico. Hogy...

Közeleg az el classico. Hogy látjátok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A mostani forma alapján ki az esélyesebb? A Real vagy a Barcelona? (ugye a Real lesz otthon)

Szóval melyik és miért?


2011. nov. 4. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy esélye van az x-nek mert mind2 csapat jól teljesít.A Real játéka jobb lett mint a tavalyi ez már csapatjáték az előző szezon inkább Ronaldora épülő Madrid volt,de most már több a passz,a labdaszerzés,Ronaldo is védekezik szóval ez az a Real amit éévek óta vártam,hát a Barca meg tudjuk h jó

csak ott meg az van amit Messi akar

2011. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megérzésem szerint a Madrid legyűri a katalánokat. Egyrészt mert utálom a Barcelonát (egyébként nem szeretem a Realt sem), másrészt pedig az utóbbi időben sokkal jobb játékot mutatnak be mint Messiék.
2011. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló válaszával teljesen egyetértek,ez lenne a papírforma.(Igaz a Realnak,mert otthon játszik több esélyt adnék)Ám a papírforma nem biztos,hogy érvényesülni fog.
2011. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én teljesen 3esélyesnek tartom, fogalmam sincs, hogy fog alakulni, de úgy látom, ti is így vagytok vele.:)

2011. nov. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!