Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet ez? (el classico 4x)

Hogy lehet ez? (el classico 4x)

Figyelt kérdés

A spanyol labdarúgó szövetség döntése szerint április 16-án kerül sor a Barcelona - Real Madrid bajnoki labdarúgó-mérkőzésre. A két legsikeresebb spanyol klub összecsapása az El Clásico nevet viseli, 209 ilyen tétmérkőzés volt eddig. Hányszor fog még az elkövetkező 6 hétben találkozni a két együttes, ha ezt az összecsapást is számítjuk?

az volt a válasz hogy 4,de az hogy lehet??


2011. ápr. 16. 17:22
 1/9 fjps ***** válasza:

- bajnoki ma este

- kupa 20-án

- bl 27-én

- bl visszavágó május 5-én

2011. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szóval ez lehetséges!

Szerintetek ki nyer este?

2011. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha itt egymás ellen játszanak akkor az is el classico nem??
2011. ápr. 16. 17:32
 4/9 A kérdező kommentje:

egyértelműen a barca

Visca el Barça!

2011. ápr. 16. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

GreenTea


Remélem legalább 8 gól lesz, és pont lesz@rom ki nyer:D (csak ne a Real)

2011. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

HALA MADRID! :)


Én tippmixeltem a Barcelonara! Szóval ha nyernek akkor én is nyerek 6200ft-ot! :)


És ha nyer a Manchester, akkor meg a dupláját! :)


A Real a Barcelona ellen utoljára 2008-ban nyert! Szóval nem hinném, hogy ez ma este máshogy lenne, bár én nem szeretem a Barcelonat, ma mégis azt szeretném hogy nyerjenek!

2011. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VIVA RONALDO!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

KURWA BARCELONA :@


Szerintem erre az eredményre nem sokan számítottak! :/ Tegnap 2000-ret veszítettem! :/

2011. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sztem ezt már mourinho meg gomez rég lerendezte,hogy ha a barca vezet akk "leáll" és 9 perc alatt már úgyse tud gólt lőni,ezért adott büntetőt a végén :@

de ha Puyol végig ott lett volna akkor simán nyernek (mondjuk 5-0 ra :) szegény Puyit hordágyon vitték le a pályáról utána meg már tudott sétálni :)

2011. ápr. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!