Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Császtok! 3 El Classico volt...

Császtok! 3 El Classico volt a közelmúltban és még 1 lesz! Barcelona Vs. Real Madrid Barca vagy Real ez a kérdés! Melyiknek drukkolsz? Xd

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 13:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem a Real!
2011. ápr. 30. 13:28
 2/6 anonim ***** válasza:

hát gyülölöm a barcat de nekik mert ha murinnyó egyszer bejut a döntőbe akkor azt megis nyeri és ez nem lenne jó mert azt akrom h a MU nyerje

Mindörökre: MANCHESTER UNITED <3

2011. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idén a legsz@rabb El Clasicocat produkálja a 2 csapat amit eddig életembe láttam.. de HALA MADID, a Barca egyre jobban süllyed a szememben Arsenal <3
2011. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barcelonának, mivel Mou-t abszolút nem kedvelem (viszont elismerem, hogy jó edző), de tönkrevágta a Classico-kat!(legalábbis az utolsót mindenképp).
2011. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2009-es római döntő megismétlődik! Ajánlom a jotúbos videót, ahol a megnyitóján andrea bocelli énekli a gladiátor címdalát, utána a bl zenéjét! isteni!
2011. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen megismétlődik de most az égiek átírják a forgató könyvírót xD túl költies voltam
2011. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!