Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tudom a bal lábamat...

Hogy tudom a bal lábamat fejleszteni? (foci)

Figyelt kérdés
jobb lábas vagyok , versenyszerűen focizok , de megszeretnék tanulni a bal lábammal is labdát kezelni , erőseket lőni , passzolni. esetleg gyakorlatokat , tippeket , tudnátok mondani? 13/F
2011. szept. 17. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele dekázni,a dekázással sokat nő a labdakezelésed.
2011. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A dolog nem túl bonyolult: pontosan úgy kell megtanulnod vele játszani, ahogy a jobbal.


de konkrétabban: vannak olyan gyakorlatok, amiket egyedül is tudsz végezni, például dekázás csak ballal (később láblerakás nélkül), passzolgatás fallal, először közelről, később egyre távolabbról.

a labdakezelést végezhetitek párban (például olyannal, aki szintén szeretné a rosszabbik lábát erősíteni), a terhelés miatt rövid időn belül a bal is hozzá fog erősödni fizikailag a jobbhoz.

én korábban edzések után egy korcsoporttal lentebbi kapussal gyakoroltam, a gyenge ballábas lövések még okozhatnak neki kihívást :)

2011. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de csak bal lábbal dekázzak ?(csak azért mert 2 lábbal váltogatva tudok 200-at dekázni:) )
2011. szept. 17. 16:45
 4/8 A kérdező kommentje:
(fixen megcsinálom a 100at )
2011. szept. 17. 16:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , akkor még nem láttam a 2. kommentet.:)
2011. szept. 17. 16:54
 6/8 anonim válasza:
en jobb labas vagyok , es ugy tanultam meg ballal jol rugni hgy sokat rugtam kapura ballal , es ha meccseztunk akkor probaltam minel tobbet ballal labdaba erni
2011. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld a bal lábadat inkább előtérbe helyezni és azzal cselezni ha meccs van és kapura lőni, passzolni.

Nehéz megtanulni mert kevés ember van aki kb ugyanúgy bírja használni mind2 lábát.

2011. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igaz , de nagyon hasznos:) köszönöm a válaszokat , akinek még vannnak tipjei lécives írja le:)
2011. szept. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!