Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri a vasárnapi Mancheste...

Ki nyeri a vasárnapi Manchester United - Barcelona meccset? :D

Figyelt kérdés
Szerintem a mu. Glory Man United!
2011. júl. 29. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Eleg sz*r meccs volt :(((

De az a lenyeg, hogy nyertunk es a fiatalok is nagyon jol jatszottak:)


Nekem csak az az erdekes, hogy a Katalanyok fiataljai is ugyan ugy szineszkednek, sztem belejuk nevelik xDD

2011. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Jaj hagyjuk már ezt az idióta színészkedés dumát, azért mert ez a fszkalap Busquets 2x színészkedett már mindenki szokott...persze. Az nem gáz mikor más csapat is orrba-szájba nyomja, ez a rohadt irigység szól belőletek, hogy a ti csapatotokat szarrá-fossá veri a Barca már évek óta, és ezzel vigasztaljátok maatokat amit bebeszéltek. De legalább most örülhettek, hogy egy semmitérő 0 meccset meg tudtatok nyerni. A real-on kivül egyik csapattal sincs bajom, inkább ahogy elnézem a szurkolóik utáltatják meg velem többnyire. Én színészkedést egyedül a Real elleni meccsen láttam Busitól, és szintén tőle az Inter ellen, tehát 2 meccs, nem kéne erre fogni mindent. pff
2011. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó kapod a pluszt mert igazad van. Én sem utáltam olyan csapatot ami mondjuk a kedvencem riválisa volt... a manchastert sem utáltam eddig... amíg ti drága szurkolók meg nem utáltattátok velem . amúgy tényleg elég gáz , hogy arra a két-három feldobásra fogtok mindent ami már jó ideje volt...
2011. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

két-három feldobás?. -.- Sanchezt a 16-son belül tisztán szerelte asszem Vidic erre mindneki fújolt meg bünttőr reklomált. Meg Evans tisztá Villa elől erre megint büntetőt akarnak mert elrúgta a labdát -.- kész vicc

de a bíró jól tette, amikor a barcások estek össze-vissza a 16-os környékén egyet se fújt be! ja és dos santost meg ki kellett volna állítani mert már volt egy sárgája az első félidőben a másodikat is meg kellett volna kapnia

2011. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A Barcelona akkor színészkedik ha érzi a vesztét.

A Real elleni BL meccsen is érezték,hogy amíg Pepe játszik esélytelen,hogy Messi-t indítsák,labdához juttassák,ezért az összes alkalmat kihasználták,hogy kiállíttassák,amire a bíró vevő volt[sajnos],mert az a megmozdulás 1.nem érte Alves lábát 2. nem volt mondható piros lapos szándékosságnak,sokkal durvább dolgokat elnéznek más játékosoknak más meccseken.[ha nem El Clasicó lett volna, szinte biztosan nem lett volna kiállítás]

A Barca nagyon hozzászokott a győzelemhez,és bepánikol, ha az ellenfélhez kerül az előny[nem mondom,hogy végig megy a pánik,de egy ideig látszik a görcsös játékon és a játékosokon is] és ez ugyanúgy igaz a Real-ra is. Ramosnak pl. teljesen elborul az agya[ezért ellenzem,hogy ő legyen a CSK,Xabi Alonso az 5-0-nál is teljesen nyugodt volt és nem őrjöngött] akárcsak Pepének.

Lehet lepontozni és mondani,hogy ez ritka eset,igen ritka eset,hogy a Barca hátrányba kerül,[és talán a Real és a MU az a két csapat akik képesek megállítani őket,no meg a 2009-2010-es Inter],de akkor el kell ismernie a Barcásoknak is,hogy hajlamosak a színészkedésre!

2011. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ugyan melyik csapat nem színészkedik? A Real elleni meccsen pl. Di Maria kezdte a színészkedést, elfújta a szél szegényt. A bl döntőn látott valaki színészkedést?Nem.

Ja, és egy felkészülési meccsből ne vonjunk már le messzemenő következtetéseket...Majd ha "élesben" találkoznak megint.

2011. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!