Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Manchester United - Barcelona...

Manchester United - Barcelona 2.5gólnál kevesebb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

barca fogja vinni a prímet 3:1 re, szal ne tedd meg...XD

sajnos, pedig a sok barcás haveromnak ugy az orruk alá dörgölném ha kikapnának...XD de nme fognak ugyse...:P

2011. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 támadó felfogású csapat. Én nem fogadok erre, de remélem jó meccset látunk valami 5-4 -es végeredménnyel;)
2011. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja,1:0 vagy 1:1 lesz
2011. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon két esélyes a meccs.

Szinte biztosra mondom,hogy lesz piros lap.Pepét is kiállították,pláne egy Angol védő aki nem fél odalépni Messiéknek.

Remélem tisztességes meccs lesz,nem úgy mint a BL-es El Clasicó.

2011. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem max 2 gól lesz. A Barca Real meccseken is a sok gól lett volna logikus hisz a támadójáték dominál mindkettőnél, mégis 1:0 1:1 meg 0:0-ás eredmény is született, egy bl döntőbe meg még inkább nem fog kinyílni egyik csapat sem, ez a mai futball, de természetesen én is ürülnék egy sokgólos izgalmas meccsnek ami MU győzelemmel ér véget
2011. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van!!! én is egy szép játékra, és egy MU győzelemre vágyok. Ja és ki mondta, hogy vannak a MU-ba angol védők. Emígy sztem jobb a MU védelme, mint a barcaé
2011. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mu2-1Barca
2011. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hajrá MU! Realos vagyok, de egy ilyen köcsög sz*rházi színészkedő csapatot, mint ez a barcelona, még nem látott a világ. ://


Amúgy rendes játékidőre tennéd meg a 2.5 gólnál kevesebbet?

Mert egy 1-1et is eltudok képzelni és utána egy hosszabbításban szerzett gólt.

2011. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
MU fog nyerni! :)
2011. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
HAJRÁ BARCA!!! A BARCA voltaképp is, hivatalosan is a világ legjobb focicsapata, nehogy már egy ilyen szar csapat legyőzze őket, mint a MU. A Reállal együtt mehet a MU is a kukába!
2011. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!