Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Bayern München ellen?

A Bayern München ellen?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel a focin folyton összeveszünk, nem mellesleg Bayern szurker. Én, spanyol drukkerként nem sokat tudok a csapatáról, valaki tudna segíteni hogy mi a Bayern München hibája, mivel lehetne egy "őrült" bayernest beoltani?
2011. júl. 20. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ezjó:DD

elég oltás hogy Bayern drukker, de hát előző idényben a Bayern igencsak sz*r volt hisz semmit sem nyert ellenben a spanyolok (nem tudom te melyiknek drukkolsz, de) nyerték a VB-t, a BL-t. de azért nem kell a német focit nagyon szidni;)

2011. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagy csak nézd meg hogy a "német csapatban" hány játékos német, nemsok, de a spanyolokban nagyrészt spanyolok is játszanak!:) Amugy énis a Spanyolokat komázom ugyhogy hajrá!!:DD
2011. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi, nekem mind1 hogy Madrid vagy Barca, én az egész spanyol focit szeretem. Amúgy valami olyan sztori is jó lenne, amit a Bayernesek nem szívesen hallanak.
2011. júl. 20. 16:17
 4/13 anonim ***** válasza:
hát annyira nem követem a bayernnél történteket, szóval olyat nem igazán tudok:|
2011. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
MU elleni bl döntő!:D
2011. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszintén, mi a francnak? Mi értelme veszekedni és szidni egymás csapatát? Oké régen mi is ezt csináltuk ráadásul a legjobb barátommal, (MU<->Arsenal) de hamar rá lehet jönni hogy hülyeség, mert csak veszekedés van belőle. Minden csapatra lehet rosszat mondani, Mu a bírókat veszi az átig.-i piacon, Barca a szinészek fc, Cfc-t Mastercardon is meg lehet venni, Arsenal 6 éve nem nyert semmit-ovodások, stb stb.. csak épp semmi értelme nincsen. Sztem ne jó sztorikat keress hogy mivel lehet felidegesíteni, hanem inkább normálisan beszélni a fociról. Szvsz.
2011. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó: egyet értek nagyjából, de ezt már próbáltam és nem sikerült, pont ezért akarok most a Bayernről "beszélgetni" xD
2011. júl. 20. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:
'99 es BL-döntő.ti hogy ideges lessz :D.
2011. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mi is mindig szivatjuk egymást, én is bayernes vagyok:D egyébként a spanyol élcsapatokban sem sok a spanyol, de mind1:D
2011. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
senki ne értsen félre, én nem utálom a Bayernt, csupán van egy szurkolójuk, akivel sokszor vitázok, és nem tudok mit mondani a csapata ellen, mert nem a német foci a szakterületem. Amúgy még mindig nem lettem okosabb, de azért köszi a válaszokat.
2011. júl. 21. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!