Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudok jegyet vásárolni a...

Hol tudok jegyet vásárolni a CFR Cluj - Bayern München mérkőzésre?

Figyelt kérdés

Novemberben Kolozsvárra látogat a német bajnok. Mivel utóbbi a kedvenc csapatom, arra gondoltam, hogy szívesen ellátogatnék az egyik meccsükre. Természetesen a vendégszektorban szeretnék szurkolni, de végső esetben a hazaiba is beülök. Nem tudja esetleg valaki, hogy hol tudnék jegyet vásárolni az előbb említett találkozóra?


Előre is köszönöm.


2010. szept. 16. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
En segithetek, Kolozsvari vagyok, jegyeket a stadionnal lehet venni sajnos es meg vagy 2 helyen itt Kolozsvaron. A problema az hogy tegnapi meccs elott csak csomagot lehetett venni mind3 BL meccsre, ami legolcsobb(ugyanakkor legszarabb) helyre atszamolva kb 11000 forintba kerult. Most nem tudom hogy fog-e lehetni kulon jegyet venni, de a hivatalos oldalukon jelenleg nincs info a kovetkezo 2 meccsrol: [link]
2010. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Igazán segítőkész vagy.


Egy szívességet szeretnék kérni. Tudnál nekem küldeni egy e-mailt, ha bármi újat megtudsz a jegyekkel kapcsolatban? Főleg az érdekelne, hogy mikortól lesz lehetőségem csomag nélküli belépőt vásárolni.


Az e-mail címem a következő: szoke.kristof@freemail.hu


Előre is köszönöm, Kristóf

2010. szept. 16. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, bar en is csak az oldalon amit irnak azt tudom,mert egyenlore nincs dolgom a stadion fele hogy megnezzem ott nem-e ir valami ujat. De kuldok majd egy mailt ( oktober elott nem hiszem hogy lesz info, mert messze van meg a meccs), mert tobb ismerosom is fog menni es megkerdezem majd toluk hogy mi a helyzet.
2010. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. szept. 17. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!