Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Barcelonának melyik az...

A Barcelonának melyik az aktuális meze, amit meg lehet vásárolni? A páromnak venném a névnapjára. És hol vehetem meg a legjobb áron? Köszönöm. (egy nő) :-)

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Most kerültek boltba a legújabb mezek (a jövő évi mezek), Lions Sport-ból lehet rendelni, esetleg focimix. De ha van a közeledben ilyen típusú bolt, inkább ott vedd meg. (ugye a kiszállítást is fizetni kell, Focimix kínálatában 17 ezer forint, a másikban 18.
2011. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az új mez, de ha van kedvenc játékosa, akkor inkább rendelj netről, mert a boltban én csak név nélkülit láttam.

2011. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudsz neki olyat venni amit a játékosok hordanak, nem pedig replika. Furcsa pedig még Adidas is gyárt ugy mond után gyártott mezeket. A rendes mezeket nem tudom hol tudod meg venni, kb.: 300$-ba kerülnek.
2011. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!