Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van még esélyem, hogy elismert...

Van még esélyem, hogy elismert focista legyek?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és a budapesti bajnokság U14-ben játszom egy egész jó csapatban. Mostanában egyre több gólt rúgok (2-3 gólok meccsenként). A legtöbb meccsen általában mindenkit le tudok futni, szóval elég gyors vagyok. A cselezés is nagyon jól megy. Jobblábas vagyok, de a bal lábammal is mennek a dolgok. Van esélyem arra, hogy a fociból éljek meg?
2011. máj. 28. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a baj a magyar focistákkal. Mindig csak a pénz. Leírnám, hogy a magyar kézi és vízi labda válogatott azért sokkal sikeresebb, mint a foci már majd 20 éve, mert a csapat 80%-a egyetemista vagy diplomával rendelkező. De ugyan ez vonatkozik az úszókra és a kajak-kenusokra is...

Szóval, tegyél meg mindent amit csak tudsz, akarjad azt, hogy nagy focistává legyél és ne zárkózz el a változásoktól.. De, mindemellett tanulni és tanulni is kell, és nem csak azért, mert "mivan ha nem jön össze vagy mit fogok csinálni kiégett focistaként?.." hanem azért, hogy a gondolkodásod formálódjon, átalakuljon. Tudod, szerintem nagyon gyakori hiba a magyar focistáknál főként, hogy nincs eszük a focihoz. Bárki bármit mond, a tanulás nem arra jó, hogy valaki értsen vagy tudjon valamit, hanem arra is, hogy a gondolkodása, a felfogása javuljon, érjen, egyszóval jobbá váljon.

2011. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne hallgass rá!

ne tanulj semmit,minél hamarabb iratkozz át egy focisuliba,próbál minél magasabb szintre fejlődni

sokkal jobb sportolni egész nap,mint a sötét szobában ülve tanulni azt a sok idiótaságot(kémia,irodalom),aminek soha semmi hasznát nem veszed

nézd meg például az NBA-ben játszó kosarasokat,többségük 16-17 évesen került be a ligába,most meg annyi pénzük van,mit a szar és minden róluk szól az Államokban

mit értek volna a tanulással?

24 éves korukig tanultak volna,mindennap robotolnának egy cégnél havi pár ezer dollárért,itt meg meccsenként keresnek milliókat

2011. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem mindketten hülyeséget írtok:D

ARANY KÖZÉPÚT

ha elég jónak érzed magad és van benned alázat akkor semmi sem elképzelhetetlen.bár abba is van valami hogy ne a pénz motiváljon különben gyorsan a kispadon találod magad;)

2011. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Esély az mindig van,csak akarni kell.DE

soha ne a pénzért játsz.. nézd meg a nagy játékosokat.. mind csórók voltak,mégsem azért kezdtek el focizni hogy agyonra keressék magukat.. hanem mert magát a SPORTot szerették,és mer volt bennük alázat. Amit pedig a második irt azzal nagyon nemértek egyet, az mind szép és jó, hogy jól játszol,és hogy focisuliba jársz. viszont a tanulást nehogy befejezd, mi lesz ha nemviszed semmire? neadj isten 20évesen 1 sérülés véget vet a karrierednek? nah akkor mivan? hát kb annyi hogy elronttotad az egész életed. a tanulással,ésszel mindent elérhetsz,ha nem MOn akkor külföldön. Nagyon szép az ha sportal keresed a kenyered,hidd el, énis inkább azt tenném mint sokmindenki más, de mindig gondolni kell a B variációra is..


SokSikert..

2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Amúgy természetesen a játék szeretete miatt szeretnék focista lenni és nem a pénz miatt! :)

2011. jún. 8. 15:39
 6/6 anonim válasza:
szerintem az ac milan a legjobb
2011. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!