Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kedvelitek vagy csípitek...

Kedvelitek vagy csípitek Zlatan Ibrahimovicot?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nagyon!

Mivel Ac Milanos vagyok, és az hogy fizikai erejét kihasználva és technikáját szép gólokatl ő! Igaz h beképzelt meg nagyképű de pont ezért csípem! Ti hogy vagytok vele?


2011. máj. 23. 16:53
1 2
 1/13 Speed2011 válasza:
Én nagyon is kedvelem,nem csak azért mert Milan szurkoló vagyok,hanem azért mert a mostani olasz kupa megnyerésében is sok szerepe volt
2011. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hmm örülök hogy így látod, de az olasz kupát nem nyerte meg a milan, abból kiesett a palermo elleni elődöntőben! Az olasz ligát nyerte meg a Scudettot!
2011. máj. 23. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem csípem...beképzelt.BL-ben a Tottenham ellen is kellett a Spurs gól ahhoz,hogy észhez térjen és küzdjön.Nagyon jó játékos,de változtatnia kéne a viselkedésén.
2011. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is Milanos vagyok, a játékát kedvelem. Juvés, és Interes éveiben nagyon utáltam, a Barcába kezdtem megkedvelni, a Milanba pedig egyenesen megszerettem, de mint ember ritka nagy paraszt...Ha változtatna a játékhoz való hozzáállásán akkor még többre vihetné...
2011. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretem... beképzelt, és ráadásul nem is olyan jó játékos... nem szeretem
2011. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
34%
Én a legutálatosabb focistának tartom, alattomos, beképzelt, edzésen lerugja a csapattársa fejét "csak úgy poénból", beleakad a labdába aztán heteken keresztül őt istenítik, nem utolsó sorban a hosszabításban lő nekünk folyton gólokat, nem értem h lehet egy ilyen játékost kedvelni, ha a kedvenc csapatomba játszana akkor is rühellném!
2011. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Az egy idióta. Úgy fölrúgnám, hogy többet nem lépne pályára.

És nem a játéka miatt, hanem mert egy nagyképű öntelt beképzelt majom. Úgy csinál, mintha ő lenne a világ legjobb játékosa. Pedig az Messi.

2011. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló elfogadom válaszodat! De azzal nem értek egyet hogy Messi a világ legjobbja! Nem is vitázni akarok csupán ha megnézed hogy az Argentín válogatottban mutatott teljesítménye milyen szerény, akkor tudjuk hogy csak a barcelonában muzsikál!
2011. máj. 23. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Én csípem piszkosul mert tisztában azzal hogy nagyképű meg focizni is nagyon tud.

Véleményem szerint a legjobb csatár jelen korba még megkockáztatom h Messinél is jobb.

2012. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled:)
2012. jan. 24. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!