Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kapus vagyok (kerlek a kerdesr...

Kapus vagyok (kerlek a kerdesre minnel hamarabb valaszoljatok)?

Figyelt kérdés
Tehat kapus es olyankor mit kell csinalni amikor pld egy focimeccsen voltam es az elenfel csatara es olyan jo paszt adott a tamadonak hogy az mar velem szembe kerult es csak 2 votunk a 16 on belul es olyankor mit kell csinaljak fussak ra vagy maradjak kapuba vagy vetotdjek el?
2011. máj. 6. 17:46
 1/8 anonim válasza:
szerintem mozdulj ki rá.. bár nem vagyok focista.
2011. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oliver Kahn: " ha egyszer ugy döntesz hogy elindulsz elöre, akkor menj és ne gondold meg magad"

tehát te dönts el hogy maradsz e vagy mész de ha mész akkor ne állj meg és ne fordulj vissza! :)

2011. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nagykapura sok esélyed nincs kivédeni ha bent maradsz és pár méterről lövik rá. Vetődj ki a labdára határozottan.
2011. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel azért okosan, mert kiviszed a csávó lábát piroslap+tizeneggyes...Én csatár voltam, de egyszer kétszer kerültem ilyen helyzetbe h kapustt kicselzte és velem maradt fogtam, beleszálltam :D egyből piros, tizi nem lett mert egy centivel kinn volt:)
2011. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kosz a kerdeeseket:) ja es valaki megmondana,hogy amikor jon velem szembe a tamado es a kapusok valahogy alaugranak a labuk ala es megszerzik a labdat ez hogy mukodik?
2011. máj. 7. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Fuss a csatárnak neki én mikor kapust játszok azt csinálom
2011. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyere ki keményen, határozottan, majd kb. két-három méterre tőle lassíts. Itt dönthetsz, hogy rávetődsz a labdára, vagy másfél-két méterrel megtorpansz előtte. Ha rávetődsz, kevés esélyed van megszerezni a labdát, simán átrúgja alattad, vagy elhúzza, és itt jön a piros + tizi kombináció. Ha kijössz, majd megtorpansz, kisebb esélye van ellőni melletted, alattad, reflexből bármikor belekaphatsz. Miközben kijössz, csinálhatsz egy-két testcselt. Hajrá! :) (ja, és ha bent maradsz, 1 az egymillióhoz, hogy kivéded- tehát nem valószínű-. ha meg mégis kivéded, menj lottózni:) )
2011. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van.

Én most vagyok 17 éves és én is kapus vagyok.

Ha egyszer elindulok akkor nem álok meg.De szerintem 1 az 1-ben sose maradj bent,mert nagy a kapu szélessége és bepasszolja melletted a labdát.


Egyébként mikkor megkérdezte tőlem az edző,hogy hol tanultam meg ilyen eltökélten védeni akkor pont ugyan ezt az idézetet mondtam el neki amit Kahn mondott.Az edzőm majdnem sírt és azt mondta,hogy soha a büdös életbe ne hadjam abba a focit,mert lesz belőlem valaki.Hát remélem nem hazudott.

2011. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!