Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Válaszolnál nekem néhány...

Válaszolnál nekem néhány kérdésre pár Forma1-es pilótáról?

Figyelt kérdés

Jenson Button:

1. Szerinted jó pilóta?

2. Jobb mint Hamilton?

3. Hogyan Teljesítene pl a Red Bullnál? Jobban mint Vettel vagy Webber?


Mark Webber:

1. Szerinted jó pilóta?

2. Jobb mint Vettel?

3. Hogyan teljesítene pl a Ferrarinál? Jobban mint Alonso vagy Massa?


Lewis Hamilton:

1. Szerinted jó pilóta?

2. Jobb mint Button?

3. Hogyan teljesítene pl a Red Bullnál? Jobban mint Vettel vagy Webber?



Jaime Alguersuari:

1. Szerinted jó pilóta?

2. Jobb mint Buemi?

3. Hogyan teljesítene pl a Red Bullnál? Jobban mint Vettel vagy Webber?


2011. júl. 29. 23:24
 1/8 anonim válasza:

button: 1 igen 2 ezt nem lehet megállapítani, attól függ mi alapján nézzük, mind ketten jók 3 jól, webbernél jobban, de vettelnél rosszabbul

hamilton: 1 igen 2 ugyanaz mint az előbbinél 3 szintén ugyanaz

alguersuari: 1 nem rossz, néha vannak villanásai, de többet tudna 2 szintén attol függ, milyen szempont alapján vizsgáljuk 3 mindkettőjüknél rosszabb lenne

2011. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
bocsi, webber kimaradt: jó pilóta, nem jobb Vettelnél, kb Alonso szintjén lenne, talán egy kicsit gyengébb, bár attól függ hogy fekszik neki az autó
2011. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1/1 Jó pilóta, bár szerintem nincs a legjobbak között.

1/2 Nem jobb mint Hamilton és ezt úgy mondom, hogy nem szeretem Hamiltont.

1/3 A Red Bullnál szerintem Vettelhez hasonlóan teljesítene, talán kicsit jobb lenne Webbernél.


2/1 Nem rossz pilóta, de hiába ül Red Bullban nem tud annyit kihozni belőle mint Vettel, pl az utóbbi 2 pole pozicióját is már a rajtnál elvették tőle.

2/2 Szerintem Vettel jobb.

2/3 A Ferrarinál szerintem Massa szintjén teljesítene, Alonsotól érezhetően rosszabbul.


3/1 Jó pilóta bár sokszor túl agresszív és az utóbbi években nagyon el van telve magától.

3/2 Jobb mint Button.

3/3 Reb Bullnál valószinűleg még jobban teljesítene.


4/1 Jó pilóta, szívesebben látnám Webber helyén mint Hamiltont.

4/2 Talán egy kicsit Buemi elé sorolnám.

4/3 A Red Bullnál szerintem méltó utódja lehetne Webbernek.

2011. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Schumcacher versenybe megverne ezeket :P
2011. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenki ugyan olyan autoba ulne

(Elozo vtam)

2011. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jenson Button:Jó pilóta

Rosszabb mint Hamilton

Kb. Webberhez hasonlóan teljesítene a Redbullnál.


Mark Webber:Jó pilóta

Rosszabb, mint Vettel

Massa szintje meglenne, neki, de, ha visszatérne a régi Massa, már nem olyan biztos. Hasonlóan menne.


Lewis Hamilton:Jó pilóta

Jobb, mint Button

Webbernél jobb lenne, de Vettellel oda-vissza vernék egymást.


Jaime Alguersuari:Jó pilóta

Nem jobb, mint Buemi

Talán Webber teljesítménye közelében lenne.

2011. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jenson Button:

1. Még szép - elvégre egy világbajnokról beszélünk!:) Nagyon szépen, stílusosan vezet. Minden csapatfőnök álma.

2. Úgy mondanám, hogy másképpen jó, mint Hamilton. Lewis bitang gyors, vakmerő és agresszív, de ez gyakran hibákba hajszolja és gumigyilkos stílusban vezet. Jenson pont az ellenkezője: jól bánik a kocsival és a gumikkal, takarékos és higgadt, de éppen ezért sokszor alulmarad a bevállalósabb versenyzőkkel szemben. - olykor Hamilton stílusa vezet eredményre, máskor Buttoné.

3. Az előbb említett stílusa okán talán nem lenne olyan "dominátor", mint az idén Vettel, de a vb-cím egyik legnagyobb esélyese lenne, az tuti. Webbernél jóval kiegyensúlyozottabb, megelőzné.


Mark Webber:

1. Egyértelműen remek versenyző, de ő is az a fajta pilóta, akit hamar megtör, ha a csapattársa rendszeresen előtte végez. Ezek az elvesztett presztizscsaták és érzelmi sebek nagyban visszavetik a teljesítményét.

2. Nem jobb, de alapvetően nem is sokkal gyengébb. Amiben mindenképpen elmarad Vetteltől, az a folyamatos koncentráció (a rajtokat rendre iszonyúan elrontja pl.) és egy kicsit ösztönösebb, magabiztosabb vezetési stílus.

3. Szerintem kb. Massa szintjén teljesítene, pláne, ha egy gyorsabb csapattársat kapna.


Lewis Hamilton:

1. Finoman szólva sem a legszimpatikusabb, de az egyik leggyorsabb a mezőnyben - bár nála elég vékony a mezsgye a győzelem és a kavicságy között, anno M Schumacherre is ugyanezt mondták...;)

2. Lásd.: a Buttonhoz írtakat.

3. Kérdés hogyan bírná a Red Bull járgánya Lewis "durrbele"-stílusát. Úgy gondolom Webbernél biztosan jobban teljesítene és kb. egy szinten lenne Vettellel (már ha nem egy csapatnál versenyeznének, mert akkor a "két dudás..." elvén az egyikük biztosan visszaesne).


Jaime Alguersuari:

1. Hajlamos olykor eltűnni a mezőnyben, de gyorsan felvette az F1 ritmusát és úgy gondolom jó úton halad. Alapvetően kiegyensúlyozott vezetési stílust figyelek meg nála, ez mindenképpen előny. Jó pilóta, de még sok tanulnivalója lesz.

2. Nem. Buemi tapasztaltabb és valamivel gyorsabb is nála, de a Button-Hamilton duóhoz hasonlóan általában köztük is az aznapi forma és az ösztönös stílusukhoz való ragaszkodás dönt - egyenlőre inkább Buemi javára, de Jaime gyorsan tanul!

3. A tapasztalat és a rutin hiánya okán szerintem kéne neki legalább 2-3 idény, hogy felvegye az élmenők tempóját és megszokja a kocsit (bár az alap konstrukció talán nem ismeretlen a számára, mert viszonylag hasonló a TR-éhez). Rendszeres pontszerző lenne, de dobogós helyekre (pláne győzelemre) csak a tanulóévek után lenne esélye. A világbajnoki átütőerőt ugyanakkor nem látom benne, de ki tudja...?

2011. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Button jó pilóta, ezt mutatja a vb-címe is, de ahhoz hozzájárult, hogy a Brawn a mezőny legjobb autóját adta alá. Hamiltont személy szerint jobbnak tartom, de ha valaki jól tud bánni a gumikkal, egyértelműen Hamilton. A Red Bullba épp ezért állná meg a helyét, szerintem Webbernél jobb.


Webber elég jó pilóta, Vettel viszont sokkal jobb nála. Alonsónál nem jobb, de a mai Massánál jobb (a régi Massa gyorsabb volt).


Hamiltont már szinte elmondtam az előbb, a Red Bullba talány lenne a teljesítménye, Webbernél szerintem jobb lenne.


Alguersuari egyértelműen lenne pontszerző a Red Bullal, de szerintem nem az a szint. Buemi és Alguersuari helyzetét közel azonosnak látom. De Alguersuari Vettelnél nem lenne jobb, de szerintem Webbernél sem.


Remélem kielégítő válaszokat adtam.

2011. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!