Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nbaben amikor dobjak a bunteto...

Nbaben amikor dobjak a buntetoket miert kell mindig visszaadni a labdat a bironak? Pl. Ha vki dob egy buntetot es bemegy jon a masik de kozben a bironak kell adni a labdatmiert? Honnan tudja a biro h az edzo idot akar kerni hisz a biro a jatekot nezi

Figyelt kérdés
fontos lenne mert nagyon erdekel
2009. febr. 17. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy látom erre nem válaszol senki, erre én is kiváncsi vagyok ez olyan mint a streebalban kezeltetni kell a labdát, valami szabály gondolom előírja.. A bíró meg onnan tudja az időkérést hogy jelezik neki, általában ha valami személyi hiba történik akkor ránéz az eredménykezelőkre és mutatja hogy XY játékos személyit kapott, vagy lehet duduával is jelzik, ezt még én sem figyeltem meg:S Most kezdtem a játékot..
2009. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt szabály írja elő.Mindig oda kell adni a labdát a bírónak,akkor is ha az oldalvonalon megy ki a labda.
2009. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!