Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kiből lesz nagyobb sztár,...

Kiből lesz nagyobb sztár, Dzsudzsák VS. Gareth Bale?

Figyelt kérdés
én Dzsduzsákban többet látok
2011. febr. 23. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

igazából lehetne sorolni érveket itt is, ott is.....

de hosszútávon én Balázsban többet látok ezektől a dolgoktól függetlenül, amiket leírtál!

2011. febr. 28. 18:52
 12/13 anonim ***** válasza:

02-25 14:34-es vagyok, megint én:)

Egy konkrét példát felszeretnék hozni, nem tudom mennyire emlékszel Huntelaar Ajaxos éveire. Ontotta a gólokat, bőven 30 fölött rúgott minden évbe. Sokan azt mondták róla, hogy nagyobb játékos lesz mint Van Basten, vagy Ronaldo (brazil). Majd elkerült a Realba ahol megbukott, utána a Milanba ahol megint megbukott, erősebb bajnokságba / csapatba rettentő gyenge volt.

Ő ugyanabba a gyenge holland bajnokságba játszott mint Dzsudzsák, ráadásul Hunti 1000-szer nagyobb tehetségnek volt kikiáltva, és jobb is volt mint most Dzsudzsák.

Tudom két különböző játékos, csak itt látszik a legjobban, hogy ha valaki kimagasló játékos a holland bajnokságba az még közel sem jelenti azt, hogy klasszis lesz. De Balázs cáfoljon rám, és legyen az, örülnék neki, de nem látok én abszolút nem látok benne annyit hogy világklasszis lesz.

2011. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Most "kicsit" viccesnek hat a kérdés. :)


Olvasom valaki azt írta, hogy Dzsudzsit nem a pénz motiválja. Hát sajnos ez is meglett cáfolva :( (Én még szeretem és hiszem, hogy több van benne, mint amit most a Dinamoban mutat)


Bale meg 17 gólnál tart csak a bajnokságban, aminek fele bombagól.

2013. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!