Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyit keres magyarországon...

Mennyit keres magyarországon egy női focista?

Figyelt kérdés
olyan focistára gondolok aki nb/1 be illetve profi szinten nyomja ugy mint pl a férfiaknál Bajzát Péter az újpest csapatából vagy ha mondjuk az a női focista már magyar válogatott is
2009. febr. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! Nem vagyok női focista, válogatott meg pláne nem, de azt hiszem enélkül is tudok válaszolni a kérdésedre.

Mivel a magyar női labdarúgás nem professzionális, azaz a játékosok -akár az nb1-ben is- nem kapnak fizetést klubjuknál, amiből meg lehetne élni és főállásban a futballal foglalkozni. Már maguk az edzők, a szakvezetés sem elsősorban a pénzért végzi a dolgát.

A férficsapatoknál sincs akkora pénz, hogy az látható fejlődést eredményezzen, a női labdarúgásban meg pláne!

Azok a nők, akik klubkereteken belül szeretnének játszani inkább anyagi áldozatokat hoznak ezért, minthogy fizetést vagy más anyagi juttatást kapnának. Jobbára a felszerelést, a mezeket is ők szerzik be, mivel a nagyobb klubok sem rendelkeznek elég szponzorral, hogy mindezeket biztosítsák a játékosaiknak.

Sajnos ez a helyzet.

2009. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Bajzát Péter nem az Újpest játékosa... Szerencsére!
2009. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elnéztem sorry
2009. febr. 17. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyan offolás, de nekem NAGGYON bejönnek a focista csajok! (sajna még egyet se tudtam megfűzni, de ami késik nem múlik) Rajongok a női fociért!

Amúgy, szerintem se kapnak túl sok pénzt (ha egyátalán kapnak vmit)

18/F

2009. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hy.szerintem sem kapnak sokat a noi focistak de ez nagyon jo szorakozas.en is nagyon szeretek focizni es nagyon szivesen beszallnek egy csapatba is.ha tudtok ahova meg kellenek focistak irjatok.en amugy 16 eves lany vok.kosziiii
2009. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Itthon szinte semmit, de azért egy válogatott játékos, ha elszerződik egy nagy, külföldi klubhoz, akkor kap pénzt, úgy tudom nem is olyan keveset ...
2011. júl. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!