Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki tud közületek kontaktlabdázni?

Ki tud közületek kontaktlabdázni?

Figyelt kérdés

Az írjon ide, legyetek szívesek! Mennyi ideje csinálod? Mennyi idő alatt tanultad meg? Mennyire érezted nehéznek? És egy olyan kontaktlabda milyen árban van, és hol lehet venni? (Bp. Környékén pl)

Nagyon szeretnék megtanulni kontaktlabdázni. Youtube-on sok ilyen videót megnéztem már, eddig egyet tudok vele, az 'enigma'-t.(Kisebb, pattogós gumilabdán gyakorolva,de azzal nem annyira jó) :) Várnám a válaszokat!

14 éves lány


2011. jan. 1. 13:11
 1/1 anonim válasza:

Én tudok valamennyire. Jónak nem mondanám magam de kb. meg tudom csinálni Jareth első jelenetének trükkjeit (Film: Fantasztikus Labirintus, Jim Henson, 1986). 4 hónapja csinálom és kb. közepesen nehéz (Nekem nagyon mert kétbalkezes vagyok).


A labdák háááát.... attól függ milyet akarsz kb. 2000 (stage/gyakorló labdák) és 12000 (nagyobb akril labdák) között. Kezdőnek inkább stage/gyakorló esetleg Sil-X labdát ajánlanék (100mm-est csak akkor kissebbet ha nagyon kicsi a kezed) és én tőlük szoktam rendelni:

[link]

2011. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!