Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csütörtökön a Fradi hazai...

Csütörtökön a Fradi hazai pályán hány góllal győzi le a Tottenham-t?

Figyelt kérdés

szept. 29. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Azért ebben a kérdésben megint ott a provokáció, mint az "istencsászár szoboszlais" esetekben.

A mix ugye 1,3-ra adja az angolokat, de valamiért én azt gondolom, hogy ez X lesz.

szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A héten a Tottenham 3:0-ra győzte le a Qarabagot úgy, hogy a 8.perctől kezdve emberhátrányban játszottak. Ez alapján miből gondolod, hogy a Fradi legyőzné őket?
szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

ma 16:07



Ha így is van. Nem jogos szerinted? Mind az isten király császár,mind a Fradika az egekig van magasztalva. Jogosan szerinted? Ha igen, akkor sajnállak....

szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Egyik sem jogos. Nk téren a Fradi túlértékelt a 35.000 koeff-fel, valahol szerintem 20-25 lenne a reális.

Dominik viszont 70 misire volt beárazva, de ha 20-25-öt ér, lehet, sokat mondtam.

Szóval utóbbi esetben még mindig nagyobb a hype, arról nem is beszéltem, hogy mióta SZD kivételezett a válogatottban, azóta szerintem van egy bomlasztó hatása is ennek.

szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
igen, ez látszik is a válogatott teljesítményen. Szoboszlai lett az isten, a nagy valaki. Szerintem jobb lenne a csapat, ha őt be se hívnák. A többiek sokkal felszabadultabban játszanának. így meg ott a bomlasztó egyén, a mister beképzelt 70 millió.
szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5!

Maximálisan egyetértek.

Sztem mind Dominiknak, mind a válogatottnak jobb lenne, ha egy ideig nem játszana.

Ő kicsit magába nézne és elgondolkodna azon, mitől szállt el ennyire, míg a válogatott nem érzi azt a kényszert, hogy valaki alá vannak beskatulyázva és nem szenvednek attól, hogy valaki kivételezett, ők meg diszkrimináltak hozzá képest.

szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak hát Rossi nem teheti meg, hogy kihagyja mister nagymenőt. Fejére koppintanak akkor fentről. Ha a belét húzza is, akkor is játszatni kell, mégha a csapategység és/vagy az eredmény rovasára megy.
szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4 gól alatt nem ússza meg a fradi!
szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ma 18:06!


Én pedig veled értek teljesen egyet! Tegnapi meccs 61ik percében,mikor a szabadrúgás volt amit Trent rúgott pont ez az isten király császár mutogatott a sorfalanak,hogy merre helyezkedjenek. Mintha ő rúgta volna... 🤣🤣🤣 Aztán mégis a meccs legalacsonyabb értékelését kapta. Akkora Isten király császár. De inkább nem minősítem... Istenítse a sok 2 bites agyhalott...

szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah mutogatott veszettül. A másik meg: ha a kamera őt mutatja, mindig azt nézi a kivetítőn hogy néz ki...futballribanz.
szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!