Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Szoboszlai fanok nagy része...

A Szoboszlai fanok nagy része miért ugrik egyből arra aki kritizálja ezt az aranylábú gyermeket? „károgók,írígy vagy",stb. Kimerül e 2 forgalomnál,meg a nélküled ordításánál a tudomány? Vagy pusztán a 0.0000....1 bit ennyire képes?

Figyelt kérdés
Megsúgom pont az az állat,amelyik károg minden csak nem ostoba....
szept. 7. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Tulajdonképpen a provokáláson kívül mi célból írtad ki ezt a kérdést?
szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz a kérdésen? Gondolom neked még a 0.0000....1 bitnél is kevesebb van... Keress fel egy mentálhigiénés szakembert,meg egy magyar tanárt is. Ők tudnak neked segíteni....
szept. 7. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem miért kell ilyen ingerülten megnyilvánulnod. Látszik, hogy hatalmas benned a frusztráció. Javaslom vezesd le.
szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fusztált. De a magad fajtával máshogy (sajnos) nem lehet beszélni. Te mindenki kérdésére ,aki nem élteti Szoboszlait oda kommentelsz számonkérően ahogy ide is. Mit vársz? Oszt én vagyok a frusztrált... 🤣🤣🤣Te tipikusan a bitesek királya vagy. Mondom kezeltesd magad ma már csodás mentálhigiénés szakemberek vannak. A Magyar tanár meg segít a szöveg értelmezésben ha már nem érted a kérdést...Ja,ha te is ordibálod torkaszakadtadból a nélküledet,az segíthet a frusztráció levezetésében. De csak mértékkel. A szomszelédokra is gondolj. ;) Nincs több kérdésem! Szép napot! ☺️☺️
szept. 7. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Igen te vagy frusztrált. Én teljes lelki békességet érzek. Nincs bennem frusztráció és gyűlölet.
szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert sok magyar ember állandóan csak acsarkodni tud, ha Szoboszlairól van szó. Régen nem volt már ilyen magas szinten jegyzett focistája Magyarországnak, inkább örülni kéne annak, hogy végre van focistánk, aki ilyen magas szinten futballozik. Ha ennyire zavar, hogy a média felkapta akkor töröld magad a közösségi média felületeiről és éld le az életed homokbadugott fejjel.
szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyan nem vagyok Szoboszlai fan de már engem is irritál hogy sokan fikázzák de most komolyan mit ártott ő a fikázó embereknek?
szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert be vannak hülyítve a média által
szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!