Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rossi mit akar elérni ilyen...

Rossi mit akar elérni ilyen játékosokkal mint Sallai, Szoboszlai, Orbán, stb? Nincsenek náluk jobb játékosok Magyarországon?

Figyelt kérdés
aug. 27. 21:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ez most trollkérdés?


"Dibusz a legjobb játékos volt a válogatottban az EB selejtezők alatt, aztán egy percet nem kapott az EB-n. Gulácsinak kellett játszani helyette, aki szerintem egy tök átlagos kapus."


Gulácsi tavasszal súlyos sérülés után beverekedve magát a kezdőbe a Real Madrid ellen védett, ekkor már a Fradi nem volt versenyben nemzetközi szinten, hanem később vesztették el a kupadöntőt a Paks ellen.


Nem tudom megítélni mennyire jó kapus Dibusz, de ha tényleg jobb volna, mint Gulácsi, akkor nem a Fradiban védne.

aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

"Nem tudom megítélni mennyire jó kapus Dibusz"


Az angolok ellen kellett volna betenni védeni, hogy tovább jussanak a magyarok az EBn, talán sikerült volna 1 gólt "rúgatni" velük

aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

#12

Melyik meccsről beszélsz?

aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Ja és Gulácsi, most éppen a forduló válogatottjába került be a Bundesligában:


[link]

szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ennyit is ért ez a sok túlsztárolt botlábú piperkőc. Gulácsi álomcsapatban? Ahhoz képest ezen a meccsen olyan potyákat kapott. Dibuszt nem alázták volna le ennyire.
szept. 8. 09:16
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#15

Semmit nem láttam a meccsből, majd megnézem a gólokat, de nem hiszem, hogy a szövetségi kapitány stábja a rosszabb kapust válogatná be.

szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy a Dibuszba, kérdező?
szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztos egy Fradi drukker írta ki a kérdést.
szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Fradi drukker vagyok, de a válogatottban én is előrébb sorolnám Gulácsit.
szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

[link]


A bosnyákok ellen Dibusz kezd.


Hajrá, jól játszani!

szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!