Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Más is van ezzel így?

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Az Európa Bajnokságot már május eleje óta tűkön ülve vártam, teljesen extázisban voltam amikor megjelent az M4-en jobb felül a visszaszámláló. Aztán elrajtolt az EB, néztem a meccseket majd még le sem ment a nyolcaddöntő teljesen már a klub szezont várom, hogy mikor indul be.


Nagyot csalódtam ebben az EB-ben, jó meccseket csak elvétve látni 1-2-őt. Ilyen meg nem nagyon szokott lenni nálam, hogy ha épp ráérek ne nézzek meg egy meccset, de most többször is megtettem. A portugál - franciát se néztem végig tegnap, a 70.percnél kinyomtam a tv-t és lefeküdtem aludni inkább.


Alig várom, hogy elkezdődjön végre a klub szezon. Már azért ülök tűkön. Ki vagyok éhezve egy jó Manchester city - Manchester united meccsre, egy Aston Villa - Liverpool meccsre vagy egy Dortmund - Leipzig meccsre. De még egy Fradi - Újpestet is szívesebben megnéznék most.



júl. 6. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Túlságosan hosszúra van nyújtva az EB. A top csapatok is taktikáznak hogy minél kisebb erőfeszítéssel jussanak el a számukra komoly téttel bíró szakaszhoz. A csoportmeccseket csak egyfajta felkészülési jellegű selejtezőnek fogják fel. Így hogy csoportharmadikként is tovább lehet jutni, az első meccseken 3 pontot szerző csapatok a csoportkör többi meccsén csak a biztos 1 pontra mennek. Nekem csak az első forduló tetszett. Na meg sok ez a napi 2 meccs több héten keresztül, az ember besokall tőle.
júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan engem a klubfoci nem hoz lázba, de az EB/VB-t mindig nagyon várom, hát mit ne mondjak, nekem is csalódás eléggé. Nálam is elveszett a varázsa, csak az első csoportkör volt szórakoztató, látványos, gólgazdag. A legnagyobb szégyen, hogy csupa olyan csapat jutott a legjobb 8 közé, akik botrányosan gyenge játékot játszottak (angol, francia, portugál stb.)
júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legutóbbi EB és VB is ilyen volt
júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:
Nos hát, igen. Mondjuk a tegnapit nem nyomtam ki mert kedvenceim a portugálok, de amúgy jó pár meccsel voltam így, annyira taktikázásba, dögunalomba fordul az egyenes kiesésesben az összes. Mivel a spanyolon kívül nem sok nekem szimpatikus maradt versenyben, így sok meccset lehet már meg sem nézek majd.
júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!