Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország a 18. helyen...

Magyarország a 18. helyen végzett az EB-n, ami jobb eredmény mint a legutóbbi 20. hely. Sokan mégis miért fanyalognak az idei EB szereplés miatt?

Figyelt kérdés
jún. 27. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert simán megnyomhattuk volna Svájcot és akkor 6 ponttal tovább megyünk a németek mögött.
jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az EB előtt hónapokig ment a médiában a melldöngetés hogy na majd most, resszkessetek németek stb. Szoboszlai is nagy arccal mondta h ezen a nyáron valami felejthetetlent fognak alkotni. Az előző EB-n egy sokkal erősebb, “halálcsoportban” voltunk, kevesebb volt az esély amúgy is a továbbjutásra, a mutatott játék sokkal jobb volt 3 éve. Csak 1-szer kaptunk ki, az idein meg zsinórban 2-szer (plusz előtte Írországtól).
jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátulról nézve nem is rossz ez a helyezés. "Nagy előrefejlődés" ez kb. 2010 óta...
jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Svájc egy jóval erősebb válogatott a miénknél. Ha szerinted ott simán nyerni kellett volna, akkor nézz inkább úszást, az kevésbé bonyolult.
jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, erről beszéltem az első hozzászólásban. Svájcot meg lehetett volna verni és akkor most mi is megnyomhattuk volna az olaszokat. Ennyi.
jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez pont az én kommentemet támasztja alá, négyes vagyok. Egy ilyen erős svájci csapatot, akik az olaszokat is nagyon simán verik, hatalmas bravúr lett volna legyőzni.
jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.


Az olaszok voltak a gyengék.

jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyar Svájc 1-2

Olaszország Svájc 0-2


Ez is engem támaszt alá szerintem.

jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!