Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért lett sokkal kritikusabb...

Miért lett sokkal kritikusabb az itteni közönség a válogatottal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amikor a 2016-os eb idején nézegettem a gyakorikerdesek.hu-t, akkor még itt, az oldalon is sokan örültek annak, hogy a válogatott kint van az EB-n. Mostanában is olvasgatom az oldalt, de a válaszolók többsége már örül a válogatott vereségének meg a válogatott kudarcainak.


Miért változott ekkorát a világ a gyk-n 2016 óta?



jún. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Mert akkor még tényleg mindenki örült, az újdonság varázsa ugye, 30+ év után jutottunk ki EB-re az izgi volt úgy. Mellesleg egy szimpatikusabb, szerintem szerethetőbb csapat volt akkor, nem nagy arccal mentek ki Mekis meg Magyar Tuningos reklámok közepette. Akkoriban még “csak” 6 éve öntötték a pénzt a fociba, azt még elvolt nézve valamennyire :DD

Mostani EB már nagyobb csalódás, kiestünk a csopiból ahogy 3 éve is.

jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
A magyarok vérében van az egymás iránti gyűlölet. Ha a válogatott megnyerné az Eb-t, akkor is megmagyaráznák, hogy az miért szégyen.
jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
27%

Én mindig is kritikus voltam, és büdös szardarabnak tartottam minden focibzit, aki csak annyira vitte, hogy egy szar magyar csapatnak szurkoljon.

És nekem lett igazam, az aranylábú cunik épp hazafelé tartanak :)))))

jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Politika. Sokan utálják Orbánt amiért ennyi pénz bele lett tolva. Ha gyengébben teljesít a válogatott az nem az Ő malmára hatja a vizet.Még olyanok is ellendrukkerek lesznek akik szeretik a focit(Farkasházy)hát még akik nem...
jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!