Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudom azt kezelni ha a...

Hogyan tudom azt kezelni ha a családom nekem túl közönséges?

Figyelt kérdés
Légy szíves ne bántsatok ez miatt, de egyre többször azt érzem ez nem az én közegem. A folyamatos pletyka, kavarás, egymás piszkálása,megalázása megy itthon. És ehhez jön hogy a külsőségekre nagyon figyelnek de a lelkükre olyan igénytelenek. Úgy érzem ez nem az én világom.

2020. okt. 28. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Öket megváltoztatni nem tudod, magadat sem, meg gondolom nem is akarod (érthetö módon), az egyedüli megoldás, ha minél kevesebb idöt töltesz velük és függetlenedsz tölük.
2020. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
El kell távolodni tőlük. Én is így vagyok a saját családommal, nekem túl hangosak és kulturálatlanok. Ritkán találkozom velük és így még szeretni is tudom őket. Több időt töltök a férjem családjával, ők elfogadóbbak és kulturáltabbak is.
2020. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék független lenni, azon dgozom kb fél éven belül bízom benne hogy sikerül.
2020. okt. 28. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Távolság. Nekem ez vált be.

Kevesebb találka, nem velük lenni folyton.

2020. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Pedig a lélek fontosabb a külsőségeknél. Ugyanakkor az sem jó, ha nem töltünk sok időt a szeretteinkkel. Ugye, mindettől még szereted őket?
2020. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Szeretem. Ezért ilyen nehéz. 🙁
2020. okt. 28. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A családunk olyan amilyen. Egyszerűen el kell fogadnod őket úgy ahogy vannak, te meg éld a saját életed. Ha külön élsz, egyszerűbb.
2020. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez, de sejtelmem sincs hova koltozzek, mit csinaljak, raadasul szerintem vissza is akarnak tartani, meg hogy ugyse sikerul nekem semmi. Sajnos vannak kozonsegesebb emberek, egyenkent en eleg nehezen fogom fel es fogadom el, de ugy tunik ez van...
2020. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sot meg olyanok is vannak akik bantjak a gyermekuket, orulj ha neked nem ilyen a csaladod. Anyammal nekem pl evtizedek ota nem volt egy normalisabb kozos etkezesem.
2020. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szokott bántani. Érzelmi zsarolással és megalázz
2020. okt. 30. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!