Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ma este (Szerdán) dől el,...

Ma este (Szerdán) dől el, hogy a Magyar válogatott továbbjut e. De minek is kell teljesülnie ehhez?

Figyelt kérdés
Kicsit nem vagyok képben, valaki leírná egyszerűen, érthetően, hogy ma kinek szurkoljak, hogy Magyarország továbbjutó legyen?
jún. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj ne haragudj, köszönöm, azt most nem böngésztem át
jún. 26. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Úgyse fognak továbbjutni a magyarok, hiába szurkolnál, nem számít már, csehek erősebbek a törököknél.
jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Várjátok ki, amilyen fostaliga meccsek meg bunda meccsek voltak, még a végén valami kamu 11-essel megnyeretik a Portugálok a végén a Grúzokat és akkor néz, majd mindenki a csoportban nagyokat! (meg ugye mi is, mert ezzel senki nem számolt az tuti).
jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én remélem, hogy továbbmegyünk. Akkor most A törököknek kell nyerni és akkor megyünk tovább? Bocsi, hogy értetlenkedek:D
jún. 26. 20:12
 6/10 Hellmano ***** válasza:
89%
#5 -ös kell , még összeesküvés elmélet? Volt elég itt már az oldalon DE! itt van egy, akkor még. CR7 berágott ránk a 3-3 miatt, ezért megnyeretik a Grúzokat, hogy Mi ne juthassunk tovább, de várj azzal a 3-3-al estek ki anno a törökök, így a törökök nem lesznek hajlandóak nyerni MIATTUNK! érted ugye? :D
jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Szóval, ha ezek után, még valaki ízt hiszi továbbjuthatunk, azt akkor tényleg Szoboszlai intézte el valahogy :DDD
jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Nagyjából a magyarokra is igaz ez:

[link]

jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A törököknek szurkolunk?:D
jún. 26. 20:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Na most már értem a dolgot kommentár elmondta. Eddig jól állunk, csak a Portugálok összekaphatnák magukat.
jún. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!