Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar szurkolók a román, a...

A magyar szurkolók a román, a szlovák vagy az ukrán labdarúgó válogatottat utálják a legjobban? Mi váltja ki belőlük ezt a hatalmas utálatot?

Figyelt kérdés
jún. 26. 10:42
A kérdező szavazást indított:
Románia
Ukrajna
Szlovákia
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A múlt miatt utálják őket sokan. Még mindig nem nyugodott meg a kicsi lelkük Trianon miatt
jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Ukránt, a jelenlegi és a múltban történt kárpátaljai dolgok miatt.

Te melyiket utálod kérdező? Vagy te nem vagy magyar? :D

jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem utálom a felsoroltak közül egyiket sem. Nincs rá semmi okom. De magyar vagyok, csak nem vagyok a válogatott szurkolója.
jún. 26. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

A fideszesek jelenleg az ukránokat, mivel nem hajlandóak becsicskulni Orbán gazdájának, és nem adják oda önként az anyaföldjüket egy elnyomó agresszornak. Ez felháborító a putyinista fideszesek szemében.

Aztán persze jönnek szorosan mögöttük a románok, akiket magyar tradíció gyűlölni, akkor is ha az adott személy semmit sem tette a magyarok ellen, de hát ugye 100+ év után is aktuális Trianonon sipákolni (vicces hogy úgy sírnak Trianon miatt, hogy közben azon szurkolnak hogy az ukránok szenvedjék el ugyanezt).

A szlovákokkal szembeni gyűlölet most talán mérséklődött, mert ott is egy orbánhoz hasonló hitvány népellenes bűnöző került hatalomra, így rögtön szimpatikus lett a fideszes holdudvarnak, így nyilván a birkanyájnak is kötelező szimpatizálni velük.

jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Tipikusan a románokat utálják leginkább. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy szeretett führerünk aljas uszítása eredményeképp vannak köztük olyanok, akik leginkább az ukránok bukását várják.


A gyűlölet oka az, hogy egyszerű, primitív, megvezethető emberekről van szó, akik a saját életükben tipikusan sikertelenek mind szakmai, mind érzelmi értelemben - vagy legalábbis magukra belül így tekintenek.


Természetesen ez nem csak a magyar szurkolótábor alja rétegére igaz, ugyanez a helyzet a nagyobb válogatottak, csapatok többségénél, a felsoroltaknál is. Beteg lelkületűek azok a "román szurkolók", akik a Sepsi meccsein az "afară, afară cu ungurii din țară* és más hasonló rigmusokat harsognak.

jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!