Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet hogy az angolok célzotta...

Lehet hogy az angolok célzottan nekünk akartak keresztbe tenni, hogy nem verték meg Szlovéniát?

Figyelt kérdés

Így ugyanis még nem jutottunk tovább. Ők viszont így is továbbmentek. Itt fejtegetik a hozzászólások ezt a lehetőséget. Nagyon érdekes. Vajon lehet?

Nem hiszem, hogy a nagy anglia ne tudna egy szlován csapatot megverni ha akar [link]


jún. 26. 09:46
A kérdező szavazást indított:
Igen. Bizony lehet
Nem. Ennyire azért utálnak
Nem érdekel, nem tudom.
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Teccetek volna úgy játszani, hogy ne mások eredményétől függjön a továbbjutás és akkor nem kell konteókat gyártani bukás esetére.
jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Lőttek összesen 2 gólt, és borzasztó rosszul játszottak eddig. Ezeket még mi is megfogtuk volna. Saját maguk miatt aggódnak, nem miattunk.
jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha láttad a meccset tegnap - én láttam - akkor nem írnál ki ilyen kérdést.

Az angolok nem voltak képesek megverni a szlovéneket. Nem szándékosan nem lőttek nekik gólt hanem nem voltak rá képesek.

A magyar csapat is csak a hosszabbításban, az utolsó percben tudott gólt rúgni - pedig az a meccs nagyon jó volt és mindkét csapat nagyon jól focizott.

Igaza van az előttem írónak, nem amiatt kell siránkozni, hogy mások hogy játszanak ami miatt nem jutunk be, hanem jobban kellett volna játszani és több gólt rúgni.

Én is azt szeretném ha tovább jutnánk, én is az angoloknak drukkoltam tegnap pedig a szlovéneket jobban kedvelem náluk kilométerekkel, de nem a nem belőtt brit gól hiányzik ha nem jutunk tovább hanem a nem belőtt sok magyar gól a mi meccseinken.

jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A magyar válogatott saját magának tett keresztbe a Svájc elleni tesze-tosza játékával. Ha ott ikszeltek volna, most nem lenne más válogatottak kezében a sorsunk.
jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Annyira gyerekes, amikor az emberek azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ. Hogy lehet azt egyáltalán feltételezni, hogy egy csapat majd éppen azért szándékosan nem nyer, és teszi kockára akár a továbbjutását - az edzőjük meg az állását -, hogy velünk kib.sszanak. Nem vagyunk mi ennyire fontosak. Az már csak a ráadás, hogy amúgy az angoloktól függetlenül simán továbbjuthatunk még, baromság az egész.


Az ok sokkal szimplább: a másik meccs eredménye miatt ez az állás mindkét csapatnak kényelmes volt. Ha a másik meccsen vezettek volna a dánok, akkor egészen másik Angliát láttunk volna; nem biztos, hogy jobbat, de motiváltabbat. Ha meg a szerbek vezettek volna, akkor Szlovénia kényszerült volna kockáztatni, ami az angoloknak is terepet adott volna.


Így viszont minimálban kigurizgázták a meccset, a biztos továbbjutás nyugalmával. Az angolok csak azért léptek néha-néha oda, hogy ha lehet, azért csak nyerjenek már, mert jobban nézne ki a sajtóban.

jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen, így akartak visszavágni a 2022-es 0-4 meg az 1-0 miatt. Sajna ebbe már a politika is vastagon benne van, ugye a miniszterelnökünket arrafele sem kedvelik annyira…
jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szimplán csak nem akartak kitolni a szlovénokkal hogy egy számukra tét nélküli meccsen kiejtik őket. Valószínűleg van ennyi szimpatizálás a legtöbb válogatott között (kivéve mondjuk albán szerb, magyar-román), hogy elfogadnak egy döntetlent ha az mindkét csapatnan ideális eredmény.
jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Remélem egy német,portugál vagy spanyol kiüti ezeket a puding agyúakat.
jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
A nyolcaddöntőben a hollandok ellen fognak játszani, szerintem a hollandok simán kiejtik őket.
jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy tényleg szarul játszanak az angolok, meg amúgy is angol specialitás, a világ egyik legjobb játékoskeretéből szar csapatot építeni, de azért olyat sokszor láttunk már, hogy a szürke, botladozó csapat nevet a végén.


Pl a portugálok úgy nyerték meg az eb-t 2016-ban, hogy konkrétan nem nyertek meccset, és éppen csak továbbcsusszantak a csoport harmadik helyén (miközben volt korábban egy lenyűgöző aranygenerációjuk, ami semmit nem nyert). A 2006-os két vb döntőse kis híján kiestek a csoportkörben.


Szóval én sem látom a craftot az angolokban, de a szlovén meccs nekem sokat nem jelent. Ha amúgy is megvan a csoportelső helyem a döntetlennel, biztosan nem fogok kockáztatni sérülést, vereséget, sárga lapos eltiltást, csak hogy ne finnyogjanak, hogy nem nyertem.


És ismét: ennek a magyar csapathoz 1000%, hogy semmi köze.

jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!