Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért vannak megsértődve a...

Miért vannak megsértődve a magyarok, hogy Anglia nem segített a válogatottnak? Azt hiszik, hogy mindenkinek a gondolatai a magyarok körül forognak, és azért csinálnak bármit is, hogy nekik jó legyen?

Figyelt kérdés
jún. 26. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok megsértődve.
jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Svájc ellen sikerült volna egy ikszet összehozni egy koncentrált játékkal, akkor nem lett volna szükség az angol mérkőzés eredményét figyelni. Egyébként meg szerintem ez hülyeség, amit a legtöbb ember gondol. Nem tudom elképzelni, hogy az angol válogatott úgy ment ki tegnap az öltözőből, hogy na akkor szopassuk meg a magyarokat és ne győzzük le Szlovéniát.
jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Magyar továbbjutás vagy nem a tegnapi angol meccs arcpirítóan pofátlanul bunda volt.Simán lebeszélték előre az x-et egymás között.Az angol válogatott tegnap úgy játszott mint valami totál amatőr amatőr klub. Függetlenül a magyaroktól egy szenvedés volt nézni az egészet...
jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idei EB legunalmasabb meccse volt. Kár, hogy abból a csoportból nem eshet ki mind a 4 válogatott, mert amit a csoportkör alatt produkáltak az szégyen egy kontinenstornára nézve.
jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Most őszintén , ha 2 vereség és egy 100. percben lőtt mák góllal valaki továbbjutna, akkor az kicsit az egész tornát is "nevetségessé" teszi nem? Ha Svájcot megverjük vagy X-elünk velük egy jó játékkal, akkor a 4 ponttal nem kellene mástól függeni és számolgatni.
jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
3: még ha le is beszélték előre azt remélem nem gondolod, hogy a magyarok miatt tették🤣 Senki le se szarja a magyarokat, megsúgom nem mi vagyunk a világ közepe.. Egyszerűen tökéletesen megfelelt mindkét csapatnak ez a tingli tangli döntetlen, miért kockáztassák, hogy lesérül valaki és az energiájukat is inkább a tétmérkőzésekre tartogatják.
jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Említettem valahol egy szóval is hogy a magyarok miatt budáztak ?
jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok megsértődve, sőt! Ezzel nyertem jó sok pénzt. 0-0-át tettem végeredménynek tippmixen.


Ami minket illet van még esély továbbjutni. Ma eldől minden.

jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes más csapat a biztos továbbjutás mellett is becsületesen végigjátszotta a meccset és megtisztelte a nézőket ennyivel.
jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Aki szerint az angolok maguk alatt teljesítettek, az biztosan nem látta a korábbi meccseiket.
jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!