Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit mond most az aki szerint...

Mit mond most az aki szerint a Magyar válogatott nem tud focizni?

Figyelt kérdés

Megvertük az angolokat itthon,és most idegenben 0-4.Megérdemelten ,jól játszottunk lemostuk őket a pályáról.Azt se lehet mondani egy szóval sem hogy bunda volt,vagy hagyták magukat.Szenvedtek az angolok mint eb a karóhoz kötve..

Retteghetnek az olaszok szeptemberben,mi várni fogjuk őket!



2022. jún. 15. 00:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Azt, hogy az angolok nem vették komolyan a meccset.


Egy kicsit gondolj már bele:


1. Ők nemrég letettek az asztalra egy Európai-bajnoki ezüstérmet.

2. A VB selejtező csoportot veretlenül nyerték meg, és mennek a világbajnokságra (a magyarok ugyanebben a csoportban 4.-ek lettek).


Szerinted érdekli őket a Nemzetek Ligája? Mert szerintem nem.


A magyarok semmit sem tettek le az asztalra. Az EB-n, ahogy várható volt, a csoportkörben kiestek, a VB selejtezőket meg elbukták. Nekik most itt ez a Nemzetek Ligája, azért veszik komolyan, mert csak ez maradt nekik.

2022. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem elértünk egy nagy célt. Végre eljött egy ilyen győzelemnek is az ideje. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen kemény az angolok játéka. Vannak magyarok, akik nem örülnek a saját hazájuk győzelmének szimplán politikai, tájékozatlansági okok miatt. Vagy nem akarnak a futball drukkerekről hallani, mert „irritálóak”. Én örülök ennek a kiemelkedő teljesítménynek és végre nem kell szomorkodnom amiatt, hogy mások szerint „csűrhe” magyar válogatottunk van. Végezetül jobbulást kívánok azoknak, akik angol győzelmet vártak.
2022. jún. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
1-es, lehet hogy az angolok nem vették komolyan a meccset és alábecsültek minket, de ez nem változtat semmit azon a tényen, hogy kikaptak tőlünk 4-0-ra, ráadásul a saját otthonukban, ami számukra nagy szégyen.
2022. jún. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

Aki figyelemmel követi a magyar válogatott meccseit, azok nagyon jól tudják, hogy időnként vannak véletlen nagy eredményei ennek a csapatnak.


2004-ben megverték az EB-re készülő Németországot, 2-0-ra idegenben. Ami kísértetiesen hasonlít erre a Nemzetek Ligája bohóckodásra, ahol most a VB-re készülő Angliát verték meg.


2 évvel később még a friss világbajnok Olaszországot is megverték. (3-1 - Budapesten)


Ezzel szemben milyen áron jutott ki a magyar labdarúgó válogatott az Európa bajnokságokra? Hát úgy, hogy felemelték a létszámot. Nem fejlődött semmit, sem a 2016-as, sem a 2021-es EB selejtező csoportban nem érte el az 1-2 helyet. Helyette 3. és 4. lett. Ezt az eredményt hozta korábban is, csak akkor nem értek pótselejtezőt ezek a helyek Inkább ezen kellene elgondolkodni.


Azt hiszik most sokan, hogy fejlődött a válogatott, közben sehol semmi. De ez kell a magyar népnek. Na, majd az EB és VB selejtező csoportokban visszaáll minden a régi kerékvágásba, hogy kicsoda ez a magyar válogatott.

2022. jún. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%

"de ez nem változtat semmit azon a tényen, hogy kikaptak tőlünk 4-0-ra,"


Akkor örülj ennek a 4-0-nak, mert a magyar labdarúgó válogatottnak már csak ez a bajnokság maradt, ez a Nemzetek Ligája. Ez az ő bajnoksága, ez való neki. Tipikusan olyan bajnokság ez, ami azoknak való, akik nem tudnak jelentős eredményt elérni.


Ha a 2026-os világbajnoki selejtezőcsoportban a magyar válogatott elérné legalább a 2. helyet, akkor megemelném a kalapom.


De engem ilyen Nemzetek Ligájával meg barátságos mérkőzésekkel nem lehet megvenni.

2022. jún. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
6-os, örülök is neki és szerintem minden magyar örül neki akiben van egy csepp nemzeti érzés. A meccs alatt amúgy volt róla szó hogy ez történelmi pillanat ugyanis évtizedek óta nem nyertünk Anglia ellen ekkora fölénnyel, főleg nem idegenben. Olyanra pedig eddig egyáltalán nem volt még példa hogy két egymást követő meccsen úgy győzzük le az angolokat hogy ne kapjunk tőlük egy gólt sem. De a hozzád hasonló libsi mentalitású emberekbe nem sok nemzeti érzés szorult. A hozzád hasonlók az előző magyar-angol meccsre is csak annyit tudtak mondani hogy csak 11-essel tudtak nyerni a magyarok az angolok ellen, vagy azt hogy a magyar gyerekek nácik mert kifütyülték az angolokat amikor azok letérdeltek a meccs előtt. Tőletek csak ennyi telik.
2022. jún. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

#7


Nemzeti érzés nincs bennem (bár annak megléte még nem zárja ki azt, hogy végiggondoljak valamit, ahogyan én szeretném).


Viszont keversz valakivel/valakikkel, mert én nem mondtam azt a magyar gyerekekre, nácik. Meg sem fordult a fejemben.

2022. jún. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Megnyerték a VB-t?
2022. jún. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

"Vannak magyarok, akik nem örülnek a saját hazájuk győzelmének szimplán politikai, tájékozatlansági okok miatt."


Az a baj, hogy túl sok pénzt ölnek a fociba, fontosabb dolgokra meg nem költenek eleget.


Ja, és a paraúszó VB-n tegnap több magyar érem is született, az szerintem nagyobb sportsiker.

2022. jún. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

3-as vagyok.

10: Én szegény ember vagyok. Se munkám se megvalósult álmom. De rajongok a sportágakért amire rengeteg pénzt kiadnak. Kedves embernek tartom magam mert nem adok ki pénzt semmilyen „illegális” megrendezésre. A foci nem illegális tudtommal és egy fillér pénzt nem adtam ki rá, pedig 5 éve, hogy már megtehetném. Nem tudom kik adtak ki rá, engem nem is érdekel más pénze. Fő az, hogy tudnak nyerni a magyarok is mint olimpiában mint más fontosabb sportágakban és ebben a tudatban élem az életem. Köszönöm az érvelésed!

2022. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!