Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit mond most az aki szerint...

Mit mond most az aki szerint a Magyar válogatott nem tud focizni?

Figyelt kérdés

Megvertük az angolokat itthon,és most idegenben 0-4.Megérdemelten ,jól játszottunk lemostuk őket a pályáról.Azt se lehet mondani egy szóval sem hogy bunda volt,vagy hagyták magukat.Szenvedtek az angolok mint eb a karóhoz kötve..

Retteghetnek az olaszok szeptemberben,mi várni fogjuk őket!



2022. jún. 15. 00:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

aki szerint azért mostuk le az angolokat mert nem vették komolyan a meccset az nem százas

4-0-ra egy magyarországtól egy barátságos mérkőzésen is nagyon ciki kikapni a szupersztárokkal tűzdelt angoloknak.

2022. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Azt mondom rá, ezért kellett stadionokat építeni, elvenni a pénzt a néptől, hogy a foci felelmelkedhessen! Mert ennek rengeteg haszna van! Komolyan mondom sajnállak benneteket, akik szerint ez a sportág ér ennyit! Engem egyáltalán nem érdekel a foci. Ennyi erővel bármelyik másik sport is lehetne ilyen népszerű. Hogy miért pont ez, ahol 22 ember kerget 1 labdát 90 percen keresztül, azt csak ti tudhatjátok. Remélem sokak barátnője is ŐSZINTÉN élvezi, amikor ezzel cseszitek el a délutánt!
2022. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Eddig a barátságos meccseit is bukta a magyar csapat szóval ez nem lehet kifogás hogy nem volt tét. Emlékszem amikor Ausztrália, Skócia, Kazahsztán ellen is kikapott a magyar válogatott barátságos meccsen meg az Uruguay elleni stadionavatón stb. Ha annyira nem vették komolyan az angolok a meccset akkor is lehozhatták volna 0-0ra vagy az elején lőhettek volna egyet és megtartják az 1-0 eredményt...
2022. jún. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Az angol szurkolókon látszik legjobban, hogy olyan szinten tét nélküli meccsek ezek, hogy telibeszärták. Ha "rendes" meccsen kaptak volna ki otthon 0-4-re, akkor Wolverhampton most úgy nézne ki, mint Ukrajna.
2022. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

nem szarták telibe hidd el

pár meccsük van már csak a vb előtt, és láthatólag nagyon rossz formában vannak.

ha addig nem szedik össze magukat a csoportkör után ki is ejti őket az első szembejövő csapat.

2022. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Én pozitívan csalódtam, és le a kalappal a fiúk előtt.


Az alap pesszimizmusom pedig abból fakad, hogy az életem során gyakran láttam, hogy a magyar fociválogatott valami ígéretest mutat, aztán nem lesz belőle semmi, a rövid sikereket hatalmas zakók követik. De ez most szép teljesítmény.


A politikát meg nem kell belekeverni, ezek a fiúk majdnem mind külföldön játszanak, a válogatott teljesítményének nem sok köze van ahhoz, hogy mennyit öntenek be a klubcsapatok feneketlen pénznyelőibe. Ott szvsz sehogy nem lesz belőle komoly eredmény, hacsak nem hozunk össze Kelet-Európában egy közös bajnokságot, amely felvehetné a versenyt az angol, német, olasz, spanyol bajnokságokkal.

2022. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
74%

Ne legyetek már ennyire pesszimisták.


Az Angol válogatott szintjén már nincs ilyen, hogy "nem fontos" meccs (főleg hazai pályán), ez nem egy középiskolai focicsapat. Jobbak voltunk. Ilyen nehéz ezt elismerni, vagy mi?


Jó hogy nem magyarként magyarázzák nekem miért nem kell örülnöm a magyar győzelemnek. Vicc :D

2022. jún. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

#1


Szóval ők kifejezetten akartak egy történelmi vereséget hazai pályán, ugye? :D

2022. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4%
És mostanában? :)
2022. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!