Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hazafiatlanság a részemről...

Hazafiatlanság a részemről hogy ma a horvátoknak fogok szurkolni az olaszok ellen?

Figyelt kérdés
Jól lecsesztek emiatt a munkatársaim. A vb-ken, eb-ken mindig szurkoltam a horvátoknak (mi kutyánk kölyke!), kivéve a magyarok elleni selejtezőkön, az olaszokat meg utálom. Oké hogy most a magyar csapatnak épp az lenne a kedvező ha a horvátok nem nyernének, de abban reménykedem hogy a magyarokkal együtt ők is továbbjutnak.

jún. 24. 15:49
 1/7 Hellmano ***** válasza:
100%
X lesz szerintem így az Olaszok továbbjutnak 2. helyen. A spanyol - albán meg khmmm megnyeretik az albánokat?! A spanyolok vereséggel is elsők maradnak, hisz csak az olaszok érhetnék utol őket, de őket ugye meg verték... Ha elengedik a meccset az albánoknak, akkor az olasz X-el 4-4 pontjuk lesz viszont az olaszok meg verték az albánokat, így 2.-ak maradnak. Az albánok meg 4 ponttal tuti továbbjutók 3.-ként. Érdekes forduló lesz ez.
jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is
jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Eleve nevetséges, hogy miközben a választásokon nyíltan hazaáruló orosz helytartókat választanak meg emberek, ugyanazok a sport kapcsán hazafiatlanságról beszélnek, ha valaki nem szurkol eléggé a magyar válogatottnak. Holott a hazaáruló bábok eltávolítása sokkal fontosabb nemzeti ügy, mint a sport.
jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Hazai csapatnak sem kötelező, vagy nem az szurkolni.


Én is szurkolok a horvátoknak. Viszont a hazai csapat értelemszerűen jobban érdekel.

jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annak szurkolsz, akinek akarsz. Azt mondjuk nem szoktam szeretni emberekben, amikor bárki játszik is a magyar csapat ellen nekik szurkolnak...

Én is bírom a horvátokat, de az olaszokkal sincs bajom. Plusz attól, hogy a tv mögött ki kinek szurkol semmi hatása nincs az eredményre, szóval fölösleges ezen rágódni bárkinek. Jelenleg az olaszoknak szurkolok, de csak amiatt, mert így van több esély a magyar továbbjutásra.

jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok Ufó él már köztünk, nem gond,

az X a németeknél is bejött,

az olasz meccsek is többnyire X-re végződnek.


Marad az X mára, odds 3.15

jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# pipa


:)

jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!