Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már csak egy meccs és kiesett...

Már csak egy meccs és kiesett a magyar válogatott?

Figyelt kérdés
Utána kinek fogtok szurkolni?

jún. 20. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Én a magyaroknak szurkolok az egész EB alatt!!
jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Akkor is nyernek ha veszitenek!!!
jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom kivel fognak játszani, de nagyon szurkolok egy CSUFOS magyar vereségért.
jún. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Megengedtük a németeknek, hogy nyerjenek. Szivesen.
jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%

#4 Németek összességében jobbak voltak nálunk, de szerintem ezt akit érdekel a foci, az tudta. Az az egy gól az kétséges volt, de ha az nincs, akkor is még Ők nyertek volna, de tény és való, hogy konkrétan az összes helyzetük szabálytalanság árán volt. Annyi sárgalapot kapott tegnap a német csapat, hogy az már kiadna egy pakli kártyát. Ez alapján azt mondani, hogy klasszisokkal jobbak voltak, azt viszont nem lehet, mert aki az, az nem szabálytalanságok árán éri el azt, hogy eredményben is jobb legyen, hisz nincs rá szüksége. Hogy folyamatosan fellökjük, felrúgjuk a másikat, tépjük a pólóját, így akadályozzuk, hogy meginduljon a kapunk felé, ez minden, csak nem foci, de ettől függetlenül maga a játékuk jobb volt, a passzok tűpontosak voltak stb. szóval nem gondolnám, hogy pusztán ezen múlt, csak sportszerűségből megbuktak tegnap a németek és ez eddig egyébként abszolút nem volt rájuk jellemző. A magyarok nem ezt a meccset cseszték el, hanem a Svájc ellen vívott meccset, az a képességeikkel abszolút nyerhető lett volna, ha a tőlük elvárható módon teljesítenek.

Dominiknál a veretlen selejtező után kicsit nagy volt a mellény, még fiatal gyerek, ebből majd tanul. Tegnap a németek ellen pl. a cselek zöme neki sem sikerült. Őszintén szólva én, ebben a csoportban nem vártam továbbjutást, így különösebben nem is lettem volna csalódott, ha a svájci meccs nem így nézett volna ki, hanem legalább úgy, ahogy a német.

Az, aki annak szurkol, hogy csúfos vereség legyen, annak nem tudom, hogy milyen lelki problémái vannak, de beszélje ki magából valakivel, mert nyilvánvalóan nem normális dolog. Egy dolog távoltartani magadat a focitól, egy dolog akár utálni a focit, de hogy azután abba egy fikarcnyi energiát is ellőni, azaz akár csak annyi energiát beletenni, hogy szurkolsz a rossz eredményért, ott valami baj van.

jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még tovább bukdácsolhatnak. Ebben a felhígított szisztémában sajnos az elődöntőkig nézhetjük a színvonaltalan meccseket zs kategóriás csapatokkal. Emlékszem régen amikor még jelentett valamit kikerülni az EB-re. Nem az döntötte el a meccsek nagyrészét hogy nem kaptak szabit a játékosok a civil munkahelyükön és bárki esélyes volt aki kikerült lásd görögök 2004-ben.
jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos most nem volt szerencsénk. Dehát nem is lehet mindig a szerencsében bízni. A németek sokkal többet birtokolták a labdát. A magyaroknak volt néhány egyéni megvillanása, de a csapatjáték nagyon gyenge volt.


A selejtezőkön jók voltunk, megalázó vereséget most sem szenvedtünk. Ez a realitás, amit látunk. A csoda persze benne van a kapliban, de kicsi az esélye.

jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

A szerbeknek és törököknek fogok szurkolni.

Ha mi tényleg kiesünk vasárnap, remélem követnek majd minket ukrán szomszédaink is…

jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nagyok közül spanyolország ,de a kicsiknek is szurkolok hogy legalább a csoportmérkőzésből kijussanak pl Szlovákia.
jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!